Při odinstalování instance SQL Server 2008 nebo při pokusu o odebrání SQL Server 2008 uzlu z clusteru převzetí služeb při selhání nezdaří zaškrtnutí pravidlo Fusion ATL

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955792 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu odinstalovat instance Microsoft SQL Server 2008 nebo při pokusu o odebrání SQL Server 2008 uzlu z clusteru převzetí služeb při selhání, zkontrolujte pravidlo Fusion ATL nezdaří. V tomto případě instalační program selže a zobrazí následující chybová zpráva:
Restartování počítače je nezbytné z důvodu přerušeno fúze ATL. Než budete pokračovat po restartování počítače.

Příčina

Potíže nastanou v případě splnění následujících podmínek:
 • Součást Microsoft SQL Server instalace pomocné soubory byla odebrána aktuálním pokusu o odinstalování nebo odebrání akcí uzlu.
 • Sestavení Fusion ATL nebyl nainstalován v globální mezipaměť sestavení (GAC) (GAC).
Protože odinstalování nebo odebrání akce uzlu nenainstaluje chybějící součást instalace Microsoft SQL Server instalace pomocné soubory, se nezdaří Fusion ATL pravidlo.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, ručně nainstalovat podpůrné soubory nastavení SQL Server z instalačního média před spuštěním odinstalace nebo odebrání uzlu akce ze souboru nastavení SQL Server 2008. Postupujte takto:
 1. Vložte původní instalační médium produktu SQL Server 2008.
 2. V Průzkumníkovi Windows vyhledejte soubor Sqlsupport.msi v následující složce:
  Drive: \ \Setup Platform
  Poznámka: Zástupný symbol Drive představuje písmeno jednotky instalační médium. Zástupný symbol Platform představuje architekturu procesoru instalace. Architektura procesoru může být například označeno x 86, x 64 nebo IA-64.
 3. Poklepejte na soubor Sqlsupport.msi.
 4. Postupujte podle pokynů k dokončení instalace podpůrné soubory nastavení SQL Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 955792 - Poslední aktualizace: 19. března 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2008 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
Klíčová slova: 
kbmt sql2008relnoteuninstall sql2008relnoteconfiguration sql2008relnote kbuninstall kbinstallation kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB955792 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:955792

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com