Je-li nainstalována oprava hotfix 885222, které jsou použity v počítači se systémem Windows XP s aktualizací SP2 a potom inovovat na systém Windows XP SP3, o FireWire zařízení nainstalované 1394b obnoven z S...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955408 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V systému Windows XP Service Pack 2 (SP2)-podle počítače, obvykle zařízení FireWire 1394b pracuje na rychlost S100. Po použití 885222 opravy hotfix a aktualizace registry podle pokynů v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 885222, zařízení pracuje na Rychlost S400.

Nicméně, Po upgradu počítače na systém Windows XP Service Service Pack 3 (SP3), zařízení se již pracuje na rychlost S400. Místo toho jeho stane se rychlost S100. Proto je výkon zařízení FireWire 1394b výrazně snížit.

Řešení

Informace o opravě hotfix

A podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena Chcete-li opravit pouze problém popsaný v tomto článku. Použít toto Chcete-li opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, není k dispozici oprava Hotfix stahování" k dispozici"oddílu na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud tento oddíl není zobrazen, podat žádost o podporu a služby zákazníkům společnosti Tuto opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které nesplňují podmínky pro Tato konkrétní oprava hotfix. Pro úplný seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a Podpora telefonních čísel, nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu, navštivte Následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to způsobeno oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí mít systém Windows XP Service Pack 3 nainstalován.

Další informace článek znalostní báze Microsoft Znalostní báze Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Po použití této opravy hotfix je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má soubor (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy těchto souborů jsou uvedeny v Coordinated Universal Time (STANDARD UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Chcete-li rozdíl mezi místním časem a UTC, použijte Čas Zóna Karta v Datum a čas položky v ovládacím prvku Panel.
Systém Windows XP s aktualizací Service Pack 3 pro počítače s procesory x 86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruSoubor velikostDatumČasPlatforma
Cstupd1394sidspeed.dll5.1.2600.56576,14414 Aug 200813: 37x86

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
885222Po instalaci aktualizace Service Pack 2 pro systém Windows XP může dojít ke snížení výkonu zařízení 1394

Vlastnosti

ID článku: 955408 - Poslední aktualizace: 23. prosince 2012 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Home Edition
    • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbexpertiseinter kbfix kbbug kbqfe kbmt KB955408 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 955408

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com