Silverlight 1.0 güncelleştirmesi: 23 Temmuz 2008

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 955305 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Silverlight 1.0 için bir güncelleştirme kullanılabilir. Bu yeni yapı, Silverlight 1.0 önceki yapılar için bir yükseltmedir. Bu güncelleştirme geçerli Silverlight yükleyicileri içinde bulunur. Bilgisayarınıza Silverlight yüklü değilse, yükleyici, Microsoft Update veya Windows Server Update Services (WSUS) tarafından sunulabilir.

Bu güncelleştirme, Silverlight otomatik güncelleme mekanizması performansını artırır. Bu aşağıdaki alanları etkiler:
  • Silverlight uygulamasını başlatma performansını
  • Otomatik güncelleştirme olaylar sırasındaki ağ bant genişliği kullanımı
Daha fazla bilgi için Silverlight 1.0 sürüm notlarına bakın. Bunu yapmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=92598

Yükleme bilgileri

Bu güncelleştirme aşağıdaki kaynaklardan edinilebilir.

Microsoft Silverlight sitesi

Silverlight yükleyicisi, güncelleştirmenin geçerli sürümü ile birlikte önceki tüm güncelleştirmeleri içerir. Silverlight'ın en son sürümünü yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/Silverlight/

Microsoft Update

Microsoft Silverlight 1.0 Microsoft Update kullanıcıları için kullanılabilir. Silverlight 1.0 yüklü önceki bir sürümü varsa, bu güncelleştirme "Microsoft Silverlight 1.0 (KB 955305) güncelleştirmesi." olarak sunulur Silverlight 1.0 yüklü değilse, en son Silverlight 1.0 yükleyicisi, "Microsoft Silverlight 1.0 (KB 955305)." sunulabilir

Silverlight 1.0 bir otomatik güncelleştirme düzeneği içerir. Varsayılan olarak, bu düzenek WSUS paketinde devre dışı bırakılır. Gelecekteki güncelleştirmeler WSUS güncelleştirmeleri aracılığıyla sağlanacaktır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Silverlight gelecek nesil Microsoft teslim amaçlayan bir çapraz tarayıcı, çoklu ortam eklentisi olan. yapılandırabileceği medya deneyimlerini ve zengin etkileşimli Web uygulamalarını sağlayan.

Özellikler

Makale numarası: 955305 - Last Review: 31 Ocak 2014 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Silverlight for Windows
  • Microsoft Silverlight for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbhowto kbqfe kbexpertisebeginner kbinfo kbmt KB955305 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 955305

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com