Popis aktualizace pro program Silverlight 1.0: 23 červenec 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955305 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Aktualizace je k dispozici pro Microsoft Silverlight 1.0. Toto nové sestavení je upgrade předchozí sestavení programu Silverlight 1.0. Tato aktualizace je součástí aktuální program Silverlight instalačních programů. Pokud počítač nemá nainstalovaný program Silverlight, instalační program může být nabídnuta se systémem Microsoft Update nebo pomocí aktualizace služby WSUS (Windows Server).

Tato aktualizace zlepšuje výkon mechanismus automatické aktualizace programu Silverlight. Tento problém se týká následujících oblastí:
  • Výkon při spuštění aplikace programu Silverlight
  • Využití šířky pásma sítě během událostí automatické aktualizace
Další informace naleznete v tématu program Silverlight 1.0 release notes. Informace najdete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=92598

Informace o instalaci

Tato aktualizace je k dispozici z následujících zdrojů.

Web Microsoft Silverlight

Programu Silverlight zahrnuje všechny předchozí aktualizace a aktuální aktualizace. Chcete-li nainstalovat nejnovější verzi programu Silverlight, najdete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/Silverlight/

Web Microsoft Update

Microsoft Silverlight 1.0 je také k dispozici uživatelům systému Microsoft Update. Pokud máte starší verzi programu Silverlight 1.0 nainstalován, je tato aktualizace nabídnuta jako "aktualizace programu Microsoft Silverlight (KB 955305) 1.0. Pokud nemáte nainstalován program Silverlight 1.0, může vám být nabídnuta nejnovější instalační program Silverlight 1.0 "Microsoft Silverlight (KB 955305) 1.0.

Program Silverlight 1.0 obsahuje mechanismus pro automatické aktualizace. Tento mechanismus je ve výchozím nastavení zakázána v balíček služby WSUS. Budoucí aktualizace budou poskytovány prostřednictvím aktualizace služby WSUS.

Další informace

Microsoft Silverlight je mezi prohlížeči, více prostředí plug-in, které hodlá vydat nové generace Microsoft. NET–based multimediálních prostředí a rozsáhle interaktivních aplikací na webu.

Vlastnosti

ID článku: 955305 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Silverlight for Windows
  • Microsoft Silverlight for Macintosh
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbhowto kbqfe kbexpertisebeginner kbinfo kbmt KB955305 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 955305

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com