Selhání procesu LSASS.exe a počítač se restartuje při pokusu o spuštění služby Network Access Protection Agent na Windows XP Service Pack 3 - založené klientského počítače

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 954879 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V prostředí sítě zavádět Network Access Protection (NAP) vynucení protokol IPSec (IPsec). Však při pokusu spustit službu Network Access Protection Agent na Windows XP Service Pack 3 (SP3) - založené zhroucení Proces LSASS.exe klientského počítače. Navíc se počítač restartuje. Pokud nakonfigurována služba spustit automaticky po každém restartování zhroucení počítače.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože NAP je novou funkcí v aktualizaci Windows XP SP3. NAP má nové mechanismus vynucení zásad stavu. IPsec vynucení je součástí vynucení NAP. K implementaci IPsec vynucení Windows XP SP3, klient získat certifikát stavu NAP od serveru Health Registration Authority (HRA). Získání certifikátu stavu musí klient poskytují jeho stav stavu. Pokud klient používá ověřování Kerberos navázat připojení k serveru HRA získat certifikát, jsou generovány některé přidružení zabezpečení v klientském počítači. Jakmile počítač klienta obdrží certifikát stavu, klientský počítač odstraní starých přidružení zabezpečení. Klientský počítač však spustí zaškrtnutí ukazatel null na přidružení zabezpečení. Protože přidružení zabezpečení byly odstraněny, dojde k chybě.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít v počítači nainstalována aktualizace Windows XP Service Pack 3.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Windows XP s aktualizací Service Pack 3 pro x 86 verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Oakley.dll5.1.2600.5626270,33624. Června 200812: 06X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o vynucení NAP IPsec naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc726008.aspx
Další informace o klienta vynucení protokolu IPsec naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc735501.aspx

Vlastnosti

ID článku: 954879 - Poslední aktualizace: 15. října 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Home Edition
    • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbfix kbbug kbqfe kbhotfixserver KB954879 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:954879

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com