Skupina politiky loopback spracovania zmeny režimu v systéme Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 a Windows Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 953768 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ÚVOD

Tento článok popisuje zmeny spracovania spätnej slučky v systéme Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2.

Ďalšie informácie

Keď konfigurujete počítači je spustená verzia systému Windows, ktorá bola vydaná pred Windows Vista a Windows Server 2008 pre spracovanie spätnej slučky skupinovej politiky používateľa, povolenia pre konto počítača na objektu skupinovej politiky vzťahujúce sa na užívateľa nezáleží. V tejto situácii, sú postačujúce úspešne použiť objekt politiky skupiny povolenia čítať a použiť.

Spustenie v systéme Windows Vista a Windows Server 2008, toto správanie zmenilo.

Zvážte nasledovné scenáre:
 1. Počítač so systémom Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2 je nakonfigurovaný pre používateľa skupinovej politiky Loopback spracovanie v Zlúčiť režim.

  GP služby číta GPO informácie v kontexte stroj. V tomto scenári, konto počítača musí mať aspoň čítať povolenia pre objekt skupinovej politiky obsahujúci užívateľských nastavení, a užívateľ by mal mať aspoň čítať a uplatňovať povolenia s cieľom úspešne uplatňovať politiku.
 2. A počítač, ktorý beží verziu systému Windows, ktorá bola vydaná pred Windows Vista a Windows Server 2008 je konfigurovaná pre používateľa skupinovej politiky Loopback spracovanie v Nahradiť režim.

  V tomto prípade GP služby zosobňuje užívateľa. Preto len používateľ potrebuje prístup k objektu GPO. Aby úspešne uplatňovať politiku, používateľ by majú aspoň čítať a uplatňovať povolenie.


Vlastnosti

ID článku: 953768 - Posledná kontrola: 20. februára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbexpertiseinter kbhowto kbinfo kbmt KB953768 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 953768

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com