Povolíte-li pro terminálový server z počítače se systémem Windows XP SP3 SSO, stále výzvy pro pověření uživatele při přihlášení k terminálovému serveru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 953760 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • V prostředí domény služby Active Directory directory service používáte systém Windows XP Service Pack 3 (SP3)-klientské počítače se systémem.
  • V tomto počítači povolit jediný znak na (SSO) založené na systému Windows Server 2008 nebo Windows Vista terminálového serveru v serverové farmě.
V této situaci se při pokusu o přihlášení k terminálovému serveru pomocí terminálového serveru, název farmy výzva pro pověření uživatele. Očekáváte však, že můžete přihlášení k terminálovému serveru přímo po povolení SSO.

Poznámka: Používáte-li pro přihlášení k terminálovému serveru název terminálového serveru, přihlášení funguje správně.

Příčina

Klientský počítač se pokusí přihlásit k Terminálové serverové farmy, používá počáteční ověřování pomocí protokolu Kerberos. Po ověřování pomocí protokolu Kerberos se nezdaří, klient nespadá zpět ověřování protokolem NTLM. Proto budete vyzváni k pověření uživatele.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, odešlete žádost o podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Budete muset restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o registru

Po instalaci opravy hotfix je nutné nakonfigurovat nastavení pověření zabezpečení zprostředkovatel (CredSSP) Zásady skupiny povolení SSO. Nastavení CredSSP Zásady skupiny však není k dispozici jako objekt Zásady skupiny (GPO) v aktualizaci Windows XP SP3. Místo toho lze konfigurovat nastavení aktualizace registru. Další informace naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.
Aktualizace Windows XP SP3, verze x 86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Kerberos.dll5.1.2600.5615299,52005. Června 200813: 50x 86
Msv1_0.dll5.1.2600.5749133,12023. Ledna-200917: 05x 86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 953760 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Home Edition
    • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbexpertiseadvanced kbfix kbqfe kbmt KB953760 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:953760

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com