Oprava: Chybová zpráva při spuštění příkazu UPDATE CUBE proti zápisu povoleno krychle v SQL Server 2005 Analysis Services: "Chyby v vysoké úrovně relační stroj"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 953552 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chyba: # 50002849 (SQL Hotfix)
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2005 jako jeden soubor ke stažení. Protože jsou kumulativní opravy, každé nové vydání obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí SQL Server 2005 vydání.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • V Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services použít novější aktualizace nebo kumulativní aktualizaci 2 pro SQL Server 2005 Service Pack 2.
  • V databázi vytvořit role má oprávnění čtení a zápisu oprávnění na úrovni krychle. Roli lze povolit oprávnění ke čtení a zápisu oprávnění pro data buněk.
  • Zpětný zápis tabulku je zadáno v skupiny měr obsahují upravené data.
  • Role použít ke spuštění příkazu UPDATE CUBE proti krychli povolen zápis.
V tomto scénáři data se zobrazí pro uživatele aktualizovat. Však při spuštění příkazu COMMIT potvrzení změny zobrazí následující chybová zpráva:
Chyby v vysoké úrovně relační stroj. Spojení nemohlo být provedeno zdroj dat s DataSourceID ' DataSourceID ', ' DataSourceName název.
' UserName ' uživatel nemá oprávnění k přístupu k objektu ' DataSourceName nebo objekt neexistuje.

Řešení

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 8. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2005 Service Pack 2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
951217Balíček kumulativní aktualizace 8 pro SQL Server 2005 Service Pack 2
Poznámka: Protože jsou kumulativní sestavení, každé nové verzi oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí SQL Server 2005 vydání. Společnost Microsoft doporučuje zvážit instalaci nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
937137SQL Server 2005 vytvoří, které byly vydány po vydání SQL Server 2005 Service Pack 2
Opravy hotfix Microsoft SQL Server 2005 jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. SQL Server 2005 Service Pack 2 hotfix je třeba použít k instalaci aplikace SQL Server 2005 Service Pack 2. Ve výchozím opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
  • Udělit oprávnění Úplné řízení k roli.
  • Nastavit možnosti Informace zosobnění zdroje dat, výchozí.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o změně jaké soubory a informace o všech předpokladech použít balíček kumulativní aktualizaci obsahující opravu hotfix popsanou v tomto článku znalostní báze Knowledge Base klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
951217Balíček kumulativní aktualizace 8 pro SQL Server 2005 Service Pack 2

Odkazy

Další informace o seznamu sestavení, které jsou k dispozici po SQL Server Service Pack 2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
937137SQL Server 2005 vytvoří, které byly vydány po vydání SQL Server 2005 Service Pack 2
Další informace o modelu přírůstkové Servicing pro SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové Model Servicing je k dispozici z týmu SQL Server doručit opravy hotfix pro nahlášené potíže
Další informace o získání SQL Server 2005 Service Pack 2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
913089Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SQL Server 2005
Další informace o nových funkcí a vylepšení v SQL Server 2005 Service Pack 2 naleznete na následujícím webu:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=71711
Další informace o pojmenování schématu aktualizace SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů pro balíčky aktualizací softwaru Microsoft SQL Server
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 953552 - Poslední aktualizace: 3. června 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbmt kbsql2005as kbhotfixrollup kbfix kbpubtypekc kbqfe kbexpertiseadvanced kbhotfixserver KB953552 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:953552

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com