Popis aplikace Office Visio 2007 SP2 a Office Visio Language Pack 2007 SP2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 953327 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Microsoft Office Visio 2007 Service Pack 2 (SP2) poskytuje zákazníkům nejnovější aktualizace Microsoft Office Visio Professional 2007 a Microsoft Office Visio Standard 2007. Tato aktualizace obsahuje dvě hlavní kategorie opravy:
 • Dříve unreleased opravy, které byly provedeny konkrétně pro tuto aktualizaci service pack. K obecné produktu opravy patří vylepšení stability, výkonu a zabezpečení.
 • Všechny veřejné aktualizace, aktualizace zabezpečení, kumulativní aktualizace a opravy hotfix, které byly vydány až 2009 únor.

Další informace

Přehled Vylepšení Microsoft Office Visio 2007 SP2

 • Zlepšuje kompatibilitu s jinými produkty společnosti Microsoft v několika scénářů klíčů, například při vložení výkresů aplikace Visio jako propojené objekty v aplikaci Microsoft Office PowerPoint nebo v aplikaci Microsoft Office Word, export sestavy do aplikace Excel a při ukládání výkresů jako webové stránky pro procházení v aplikaci Internet Explorer 8.
 • Umožňuje exportovat diagramy UML do souboru XML, který je kompatibilní s standardní XMI. Tato funkce byla dříve k dispozici pouze jako ke stažení na webu pro Visio 2003.
 • Umožňuje zakázat soubory CAD v aplikaci Visio 2007. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
  938803Jak zakázat soubory CAD po instalaci aktualizace Visio 2003 Service Pack 3 nebo Visio 2007 Service Pack 2
 • Řeší selhání dochází při každém vypnutí Visio 2007. Je problém způsoben podle bude Visio přidat výrobců in. stále zhroucení první čas, ukončete činnost. Doplněk je však potom zakázána správně. Další informace o tomto problému naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  937997Zhroucení Visio 2007 nebo po ukončení aplikace Visio 2007 v počítači systémem Vista Windows je stále spuštěn proces Visio.exe

Odebrání Service pack

2007 Microsoft Office Service Pack 2 je první aktualizace service pack k podpoře odebrání aktualizace klienta prostřednictvím i příkazového řádku a Service Pack odinstalovat nástroje Microsoft pro 2007 Microsoft Office Suite. Service Pack odinstalovat nástroj je k dispozici jako samostatný soubor ke stažení.

Další informace o nástroji odinstalovat klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
954914Služba Pack Uninstall Tool pro sadu Microsoft Office 2007

Jak získat a nainstalovat aktualizace service Pack

Tato aktualizace Service pack je k dispozici na webu služby Stažení softwaru. Stáhnout aktualizace service Pack, navštivte následující weby: Další informace o úplný seznam všech balíčků SP2 byly vydány klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
968170Seznam všech systému Office 2007 Service Pack 2 a Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2 balíčky

Seznam ke stažení obsahující problémy, které aktualizace Service pack řeší

K dispozici je sešit, který obsahuje seznam problémů, které jsou opraveny aktualizací service pack.

Poznámka: Sešit je v anglickém jazyce. Nebude přeložen do jiných jazyků.

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the 2007 Office Service Pack 2 Changes_all.xls package now.

Známé problémy a změny chování

Po instalaci této aktualizace Service pack všimnout tento problémy popsané v následujícím článku znalostní báze Knowledge Base:
968173Známé problémy, které mohou nastat při instalaci sady Microsoft Office 2007 Service Pack 2 a Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2

Technické informace

Další informace o této aktualizaci service pack, včetně seznamu souborů ovlivněny klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
970357Technické podrobnosti o aktualizacích service Pack systému Office 2007 klienta

Vlastnosti

ID článku: 953327 - Poslední aktualizace: 29. dubna 2009 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Visio Professional 2007
 • Microsoft Office Visio Standard 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertisebeginner atdownload kbsurveynew KB953327 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:953327

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com