Při spuštění dotazu Rozšířené hledání v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 chybová zpráva: "Podrobnosti chyby neošetřené Microsoft CRM: Chyba serveru v aplikaci '/'"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 952815 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění dotazu Rozšířené hledání v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 zobrazí následující chybová zpráva:
Microsoft CRM neošetřené podrobnosti chyby:
Chyba serveru v aplikaci '/'.

Název proměnné '@ statecode0' již byla deklarována. Názvy proměnných musí být jedinečný v rámci dávkové dotazu nebo uložené procedury. Skalární proměnné "@ DeletionStateCode1" musí deklarovat.
Popis: Při provádění aktuálního webového požadavku došlo k neošetřené výjimce. Zkontrolujte trasování zásobníku Další informace o chybě a kde vznikla v kódu.

Podrobnosti o výjimce: System.Data.SqlClient.SqlException: Proměnná název '@ statecode0' již byla deklarována. Názvy proměnných musí být jedinečný v rámci dávkové dotazu nebo uložené procedury.
Skalární proměnné "@ DeletionStateCode1" musí deklarovat.

Chyba Zdroj:
Neošetřená výjimka byl generován během provádění aktuálního webového požadavku. Informace týkající se Původ a umístění výjimku lze identifikovat trasování zásobníku výjimky níže.

Trasování zásobníku:
[SqlException (0x80131904): Proměnná název '@ statecode0' již byla deklarována. Názvy proměnných musí být jedinečný v rámci dávkové dotazu nebo uložené procedury.
Musí deklarovat skalární proměnné "@ DeletionStateCode1".]
System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError(SqlException Exception, Boolean breakConnection) +857370
System.Data.SqlClient.SqlInternalConnection.OnError(SqlException Exception, Boolean breakConnection) +734982
System.Data.SqlClient.TdsParser.ThrowExceptionAndWarning(TdsParserStateObject stateObj) +188
K tomuto problému dochází, pokud dotaz obsahuje více atributů stav.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 952815 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB952815 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:952815

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com