Popis nástroje Řízení uživatelských účtů a vzdálené omezení v systému Windows Vista

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 951016 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Nástroj Řízení uživatelských účtů (UAC) je novou součástí zabezpečení Systém Windows Vista. Nástroj Řízení uživatelských účtů dovoluje uživatelům provádět běžné každodenní úkoly, kteří nejsou správci. Tito uživatelé se nazývají "standardní uživatelé" v systému Windows Vista. Uživatelské účty jsou členy místní skupiny Administrators bude spouštět většinu aplikací pomocí podle zásady "nejnižší úrovně oprávnění." V tomto scénáři nejméně oprávnění uživatelé mají práva, které se podobají práva standardní uživatelský účet. Avšak po provedení úkolu je členem místní skupiny Administrators, vyžaduje práva správce, Systém Windows Vista automaticky vyzve uživatele ke schválení.

Další informace

Jak fungují omezení pro vzdálené řízení uživatelských účtů

Lepší ochrana uživatele, kteří jsou členy místní Skupiny Administrators, můžeme implementovat omezení nástroje Řízení uživatelských účtů v síti. To mechanismus zabráníte útokům "smyčky". Tento mechanismus také pomáhá zabránit místní škodlivý software z vzdáleně spuštěné s oprávněními správce.

Místní uživatelské účty (uživatelský účet správce účtů zabezpečení)

Pokud uživatel, který je členem skupiny místních správců seskupovat cílový počítač vzdálený naváže připojení vzdálené správy pomocí net use * \\remotecomputer\Share$ příkaz, například zároveň budou připojit jako úplné správce. Uživatel nemá žádné zvýšení potenciálu na vzdálený počítač a uživatel nemůže provádět úkoly správy. Pokud chce uživatel spravovat pracovní stanice s účtem správce zabezpečení účtů (SAM) uživatel musí interaktivně přihlásit k počítači, který má být spravován pomocí vzdáleného Pomoc nebo vzdálené plochy, pokud tyto služby jsou k dispozici.

Účty uživatelů domény (uživatelský účet služby Active Directory)

Uživatel s účtem uživatele domény přihlásí vzdáleně se systémem Windows Vista počítač. A uživatele domény je členem skupiny Administrators skupina. V tomto případě uživatel domény bude tokenem plného přístupu správce vzdálený počítač a nástroje Řízení uživatelských účtů se ve skutečnosti.

Poznámka: Toto chování není liší od chování v systému Windows XP.

Jak zakázat omezení pro vzdálené řízení uživatelských účtů

Chcete-li nám omezení vzdáleného řízení uživatelských účtů můžete zakázat, přejděte "Oprava"oddíl. Pokud by spíše zakázat omezení pro vzdálené řízení uživatelských účtů sami, přejděte "Opravit sám"oddíl.

Oprava

Chcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte Tento problém odstranit propojení. Klepněte na tlačítko Spustit v Stažení souboru Dialogové okno pole a postupujte podle pokynů v průvodci.

Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50005


Poznámka: Tento průvodce může být v angličtině; Automatická oprava však také pracuje pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud právě nejste u počítače, který má problém, automatickou opravu můžete uložit na jednotku flash nebo na disk CD a potom jej můžete spustit v počítači, který má potíže.

Nyní přejděte "To byl vyřešen?"oddíl.

Opravit sám

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li zakázat omezení pro vzdálené řízení uživatelských účtů, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, Typ regedit, a pak stiskněte klávesu ENTER.
 2. Vyhledejte a klepněte na následující podklíč registru:HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System
 3. Pokud položka registru LocalAccountTokenFilterPolicy neexistuje, postupujte takto:
  1. V Upravit příkaz Novýa klepněte na tlačítko Hodnota DWORD.
  2. Typ LocalAccountTokenFilterPolicy, a pak stiskněte klávesu ENTER.
 4. Klepněte pravým tlačítkem myši LocalAccountTokenFilterPolicya klepněte na tlačítkoUpravit.
 5. V Hodnota dat Typ pole1a klepněte na tlačítko OK.
 6. Ukončete Editor registru.
Nyní přejděte "To byl vyřešen?"oddíl.

To byl vyřešen?

Zkontrolujte, zda je problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotovi s tímto článkem. Pokud problém nebyl vyřešen, můžete Obraťte se na podporu.

Nastavení vzdáleného řízení uživatelských účtů

Položka registru LocalAccountTokenFilterPolicy v registru může mít hodnotu 0 nebo 1. Tyto hodnoty změnit chování registru Položka chování, je popsán v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
HodnotaPopis
0 Tato hodnota vytvoří filtrované token. Je to Výchozí hodnota. Správce pověření budou odebrány.
1Tato hodnota je založena zvýšeným tokenem.

Vlastnosti

ID článku: 951016 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
Klíčová slova: 
kbmsifixme kbfixme kbtshoot kbexpertiseinter kbinfo kbmt KB951016 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:951016

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com