Pravidla pracovního postupu již spustit při použití Průvodce organizačním Import Deployment Manager k importu organizace v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 950680 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0., zakázat a odstranit organizace. Při použití Průvodce organizačním Import Deployment Manager k importu organizace pravidla pracovního postupu již spuštěna. Navíc je v prohlížeči událostí zaznamenána následující chybová zpráva:
Výjimka SQL přístupu k organizaci {B0C47547-14B8-DC11-AFCA-0013724BA161} přijal. Výjimka: Microsoft.Crm.Metadata.EntityMetadataNotFoundException: the entity s ObjectTypeCode = 0 v MetadataCache nebyl nalezen.
v Microsoft.Crm.Metadata.DynamicMetadataCache.GetEntity (Int32 entityCode)
v Microsoft.Crm.Asynchronous.QueueDataAccess.GetEntityLogicalNameFromObjectTypeCode (Int32 objectTypeCode)
v Microsoft.Crm.Asynchronous.QueueDataAccess.GetLookup (Object objectId, String objectIdName, Int32 objectDsc, Int32 objectTypeCode)
v Microsoft.Crm.Asynchronous.QueueDataAccess. <>c__DisplayClass2. <selectevents>b__0(Object[] values)
v Microsoft.Crm.Asynchronous.DataAccessBase.ExecuteSqlCommandAndProcessRecords (IDbCommand příkaz, RecordProcessor recordProcessor)
v Microsoft.Crm.Asynchronous.QueueDataAccess.SelectEvents (Int32 numberOfEvents)
Zobrazení tabulky AsyncOperationBase a BulkDeleteFailureBase tabulky v databázi organizace, které jste importovali zjistíte, že jsou všechny hodnoty ve sloupci RegardingObjectId GUID, který se používá pro identifikátor organizationid databázi organizace.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože tabulka AsyncOperationbase je nesprávně aktualizována, při importu organizace.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 950680 - Poslední aktualizace: 12. února 2009 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver kberrmsg KB950680 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:950680

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com