V domácím počítači se soubory zkomprimovanými pomocí komprese NTFS nemusí být zálohovány správně Windows Home Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 950190 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V domácím počítači můžete zkomprimovat pomocí komprese NTFS pomocí nastavení upřesňujících atributů některé soubory. V některých případech tyto soubory nemusí být zálohovány správně Windows Home Server. Při pokusu o obnovení ze zálohy systému Windows Home Server komprimovaný soubor, soubor je poškozen.

Poznámka: Zálohování systému Windows Home Server obsahující NTFS komprimované soubory mohou mít problém.

Příčina

Příčinou tohoto problému je způsob, jakým systém Windows Home Server zálohuje soubory komprimované pomocí komprese NTFS.

Za určitých okolností může spotřebovat komprimovaný soubor více místa na disku než původní velikost souboru. Některé oddíly souboru použít méně místa na disku po kompresi NTFS. Ostatní části souboru však mohou používat více místa na disku po kompresi NTFS. Pokud komprimovaný soubor používá více místa na disku než původní soubor, mohou být malé množství dat na konec souboru ztraceny během procesu zálohování. Tato ztráta dat způsobí poškození souboru nebo částečně poškozený soubor, v závislosti na odpovídající typy souborů. Typy souborů, které mohou být ovlivněny tímto problémem zahrnout, ale nejsou omezeny na kabiny, ZIP, JPG a PNG.

Řešení

Aktualizace je k dispozici pro software Windows Home Server spojnice. Tato aktualizace zajistí, že NTFS komprimované soubory jsou zálohovány správně. Stáhnout aktualizaci z webu Microsoft Download Center. Potom můžete nainstalovat aktualizaci do všech domácích počítačů, které mají nainstalován software Windows Home Server spojnice.

Po instalaci této aktualizace NTFS komprimované soubory jsou zálohovány správně. Však zálohy, které jste vytvořili před instalací aktualizace, může stále obsahovat poškozené soubory, pokud zálohy použít kompresi NTFS.

Tato aktualizace bude také k dispozici jako aktualizace na webu Microsoft Windows Update.

Poznámka: Tato aktualizace nahrazuje Windows Home Server Power Pack 1.

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
944289Popis aktualizace Windows Home Server Power Pack 1


Informace o aktualizaci

Následující soubor je k dispozici pro stahování Microsoft Download Center:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhněte aktualizaci pro systém Windows Home Server (KB950190).

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft klepněte na následující číslo článku:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Byl zkontrolován tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici na datum zaúčtování souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které pomáhají zabránit neoprávněné změny souboru.

Požadavky

Této aktualizace musíte mít nejnovější verzi systému Windows domácí Server Connector v domácím počítači nainstalována.

Požadavky na předinstalaci

Před instalací této aktualizace, ujistěte se, že nepoužíváte zálohování domácího počítače.

Požadavek na restartování

Po instalaci této aktualizace není nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení aktualizace

Tato aktualizace nenahrazuje žádné dříve vydané aktualizace.

Informace o souboru

Anglická verze této aktualizace má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem Časové pásmo v kartě Datum a čas položky v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Backupengine.exe6.0.1500.1062,49623. Dubna 200823: 08x 86
Backuputil.dll6.0.1500.10123,93623. Dubna 200823: 08x 86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Některé počítače nemusí splňovat požadavky této aktualizace. V tomto případě může vypnout kompresi NTFS pro každý komprimovaný pevný disk nebo složku. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Klepněte pravým tlačítkem myši na komprimovaný pevný disk nebo složku a klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 2. Na Obecné karta, klepněte na tlačítko Upřesnit Otevřete Rozšířené atributy Dialogové okno.
 3. V Rozšířené atributy Dialogové okno, zrušte Komprimovat obsah a šetřit tak místo na disku Zaškrtávací políčko a klepněte na tlačítko OK.
Ve výchozím nastavení je název komprimovaného pevného disku nebo složky zobrazí modře v Průzkumníku Windows namísto standardní černé písmo. Po vypnutí komprese NTFS pro cílový název vrátí standardní černé písmo.

Po kompresi NTFS je vypnuta v domácím počítači, Windows Home Server bude zálohovat nově nekomprimované soubory v počítači doma během další zálohování na systému Windows Home Server. Pokud chcete zálohovat domácí počítač okamžitě, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu na hlavním panelu systému Windows Home Server a potom klepněte na tlačítko Zálohovat.

Příkaz compact můžete také ujistěte se, že žádné soubory jsou komprimovány pomocí komprese NTFS. To provedete pomocí účtu, který má pověření pro správu, otevřete okno příkazového řádku. Zadejte následující příkaz. Nahradit disk zástupný symbol disku písmeno disku na domácím počítači.
Compact /U /S /I disk:\*.*
Například pokud chcete vypnout kompresi všech souborů na disku C, použijte následující příkaz:
Compact /U /S /I C:\*.*

Zjistit, zda jste komprimovali soubory nebyly zálohovány správně

Chcete-li zjistit, zda všechny soubory v domácím počítači, jsou komprimované pomocí komprese NTFS a která nesmí byly zálohovány správně, postupujte takto:
 1. Používáte účet, který má pověření pro správu, otevřete okno příkazového řádku.
 2. Spusťte následující příkaz pro každý pevný disk, který je připojen k domácí počítač, který je zálohován Windows Home Server. Nahradit disk zástupný symbol písmeno disku na pevném disku.
  1. Pečlivě na příkazovém řádku zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER. Tento příkaz vytvoří textový soubor s názvem diskTXT v dočasném adresáři. Soubor obsahuje názvy všech souborů, které jsou zkomprimovány na pevném disku.
   kompaktní/s:disk:\ | findstr/c:"1 c" > %temp%\diskTXT

   Například následující příkaz pro soubory na disku C:
   kompaktní /s:C: \ | findstr/c:"1 c" > %temp%\C.txt
  2. Následující příkaz slouží k zobrazení souboru, který jste vytvořili v kroku a:
   Poznámkový blok %temp%\diskTXT
   Například následující příkaz k zobrazení souboru, který jste vytvořili v kroku a:
   Poznámkový blok %temp%\C.txt
Soubory, které jsou identifikovány pomocí této metody jsou komprimovány pomocí systému souborů NTFS. To neznamená, že jsou ještě nebyly zálohovány správně kvůli problému, který je uveden v tomto článku. Pouze znamená, že soubory pravděpodobně byly zálohovány správně.

Konektor softwaru pro operační systém Windows Home Server připojí k domácí server domácích počítačů. Windows Home Server pak automaticky zálohuje domácí počítač, sleduje jeho zdraví a umožňuje konfigurovat a spravovat vzdáleně z domácího počítače systému Windows Home Server.

Vlastnosti

ID článku: 950190 - Poslední aktualizace: 22. září 2012 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Home Server
Klíčová slova: 
kbexpertiseadvanced kbfix kbqfe kbmt KB950190 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 950190

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com