Chybová zpráva při změně pole nadřazený obchodní vztah ve formuláři příležitosti v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0: "atribut Č „

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 950154 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 při změně pole Nadřazený obchodní vztah ve formuláři příležitosti, příležitosti, která má rodičovské vztah s vlastní organizace vlastní entitou, zobrazí následující chybová zpráva:
Atribut neexistuje

Příčina

Když je změněno pole Nadřazený vlastní příležitost je aktualizován, provádí platformy Microsoft Dynamic CRM re-parenting operaci na všechny podřízené entity příležitosti. Při dynamické aplikace Microsoft CRM načte podřízené entity, atribut owninguserid je přidán do parametru columnset v dotazu. Atribut owninguserid se však na subjekty vlastněné organizace neexistuje. Proto je k vyvolání výjimky.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní kumulativní aktualizaci pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Aplikace Microsoft Business Solutions CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček pojmenování normy

Vlastnosti

ID článku: 950154 - Poslední aktualizace: 12. února 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbexpertiseinter kbfix kbautohotfix kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB950154 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:950154

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com