Výzva k zadání pověření třikrát a použití funkce Outlook vždy připojit k serveru 1–based Exchange Server 2007 Service Pack se systémem Windows Server 2008 se zobrazí chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 950138 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití funkce Outlook vždy připojit k serveru 1–based Exchange Server 2007 Service Pack se systémem Windows Server 2008 se zobrazí výzva k zadání pověření třikrát. Může se také zobrazit následující chybová zpráva:
Připojení k serveru Microsoft Exchange není k dispozici. Aplikace Outlook musí být online nebo připojena k dokončení této akce.

Příčina

Windows Server 2008 upřednostňuje protokol IPv6 použít namísto protokolu IPv4. Server Exchange 2007 není poslouchat specifické v některé porty IPv6, které jsou používány pro Outlook vždy. K tomuto problému dochází proto.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, stáhněte 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 Service Pack 1. Nainstalujte aktualizaci na serveru Exchange. Další informace o 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 Service Pack 1 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 4 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Další informace

Další informace o Outlook vždy naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc540453(EXCHG.80).aspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 950138 - Poslední aktualizace: 7. října 2008 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixrollup kbfix kbexpertiseadvanced kbqfe KB950138 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:950138

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com