Při pokusu o upgrade existující organizace z aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 Microsoft Dynamics CRM 4.0 chybová zpráva: "Microsoft.Crm.Setup.Server.CreateCrmGroupsAction akce se nezdařilo. Obecné přístup odepřen Chyba"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 949598 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Nainstalovat Microsoft Dynamics CRM 4.0. Uživatelský účet, který používáte k instalaci produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0 nemáte práva vytvořit v organizační jednotce (OU) ve službě Active Directory. Spustit Průvodce Diagnostika prostředí nedojde k žádné chybě. Pokusíte upgradovat existující organizace z aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 Microsoft Dynamics CRM 4.0. V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva:
Microsoft.Crm.Setup.Server.CreateCrmGroupsAction akce se nezdařilo. Obecné přístup odepřen Chyba.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože upgrade kódu Microsoft Dynamics CRM provádí kontrolu proti skupiny PrivUserGroup a proti skupiny řetězec Skupina_uživatelů Active Directory. Kód neprovádí kontrolu proti existující OU ověřte, zda máte práva k vytvoření skupin organizační jednotku. Při upgradu organizace má proces upgradu vytvořit nové skupiny Microsoft Dynamics CRM 4.0. Však nemáte právo vytvořit k vytvoření skupin.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Vlastnosti

ID článku: 949598 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbexpertiseinter kberrmsg kbfix kbmbsupgrade kbmbsadministration kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB949598 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:949598

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com