Čekací doba transakční replikace při v serveru SQL Server 2005 vysoké hodnoty vlastnosti "Počáteční velikost" a hodnota vlastnosti Autogrowth jsou malé

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 949523 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. V roce 2005 Microsoft SQL Server vytvoříte transakční replikace. Souborů protokolu transakcí databáze publikace hodnota Počáteční velikost vlastnosti a hodnoty vlastnosti Autogrowth jsou malé. V tomto scénáři je čekací doba replikace transakční vysoká.

Další informace o měření čekací doba transakční replikace, navštivte následující web společnosti Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms151846.aspx
Navíc při synchronizaci odběru s publikací, zobrazí následující chybová zpráva v poli Stav v dialogovém okně Zobrazit stav synchronizace:
Výkon kritické.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože mnoho souborů protokolu virtuálních jsou generovány. Proces čtecí zařízení protokolu musí zkontrolovat každý virtuální soubor protokolu transakcí, které jsou označeny pro replikaci. Toto chování můžete zobrazit obkreslením plnění sp_replcmds uložený postup. Čtecí zařízení protokolu zpracovat používá sp_replcmds uložená procedura souborů protokolu virtuálních a číst transakcí, které jsou označeny pro replikaci.

Další informace o výkonu účinky virtuální souborů protokolu naleznete na webu služby MSDN:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms179355.aspx

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Přidat soubor protokolu transakcí do databáze publikace. Soubor protokolu transakcí by měly splňovat následující požadavky:
  • Počáteční velikost je velký.
  • Vlastnost Autogrowth hodnotu velká.
  Chcete-li přidat soubor protokolu transakcí databáze publikace, použijte příkaz ALTER DATABASE spolu s klauzule ADD LOG FILE. Další informace o příkazu ALTER DATABASE naleznete na webu služby MSDN:
  http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms174269.aspx
 2. Chcete-li zmenšit velikost souborů protokolu transakcí, které obsahují mnoho souborů protokolu virtuálních pomocí příkazu DBCC SHRINKFILE. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
  907511Jak lze pomocí příkazu DBCC SHRINKFILE zmenšit soubor protokolu transakcí v SQL Server 2005

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Při vytvoření databáze, která bude použita jako databáze publikace v transakční replikace, doporučujeme, abyste o zadání velké počáteční velikost a velké hodnoty vlastnosti Autogrowth. Počáteční velikost by měla umožnit píku období. Období píku zahrnout období, ve kterém velkých šarží zabránit protokolu vymazání na další zálohy protokolu transakce. Toto chování je způsobeno transakcí, které jsou stále v procesu replikace. Nastavit oznámení pro při souboru protokolu blíží plné stavu. Kromě toho provést růst souboru ručně máte řídit velikost a časování. Autogrow by neměl být primární metodou, můžete použít ke správě velikosti souboru.

Vlastnosti

ID článku: 949523 - Poslední aktualizace: 5. března 2008 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Workgroup Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb KB949523 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:949523

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com