Windows Server 2008 bude přihlášení účet správce automaticky bez zobrazení dialogového okna přihlášení při nastavit heslo správce jako prázdné

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 949093 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Informace o beta verzi
Tento článek pojednává o beta verzi produktu společnosti Microsoft. Informace v tomto článku jsou poskytovány tak, jak jsou, a mohou se změnit bez předchozího upozornění.

Společnost Microsoft neposkytuje k této beta verzi produktu žádnou oficiální podporu. Informace o možnostech získání podpory k beta verzi naleznete v dokumentaci, která je součástí souborů beta verze produktu, nebo na webu, ze kterého jste tuto verzi stáhli.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zakažte zásadu "Heslo musí splňovat požadavky na heslo složitost" na počítači se systémem Windows Server 2008 a pak nastavit heslo správce jako prázdné, Windows Server 2008 přihlášení účet správce automaticky bez zobrazení dialogového okna přihlášení.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu změny návrhu ze systému Windows Server 2003.

Vlastnosti

ID článku: 949093 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Web Server 2008
  • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB949093 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:949093

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com