Jak používat nástroj Konfigurace pro nasazení aplikace Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 949079 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
 
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje, jak používat nástroj Konfigurace pro nasazení aplikace Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Další informace

Je nástroj Microsoft Dynamics CRM Deployment konfigurace příkazového řádku spustitelnému programu. Tento nástroj slouží k aktualizaci hodnot v databázi aplikace Microsoft Dynamics CRM konfigurace (MSCRM_Config). Tento nástroj můžete také odeslat upozornění na všechny servery Microsoft Dynamics CRM použít hodnoty, které jste aktualizovali.

Nástroj Microsoft Dynamics CRM Deployment konfigurace se liší od nástroje Microsoft Dynamics CRM Internet Facing Deployment konfigurace. Oba nástroje pro aktualizaci databáze MSCRM_Config. Nástroj Microsoft Dynamics CRM Internet Facing Deployment konfigurace však aktualizuje pouze určitých polí, které se vztahují k síti Internet Facing Deployment (IFD). Nástroj Microsoft Dynamics CRM Internet Facing Deployment konfigurace má také funkci, která povolí nebo zakáže službu IFD prostředí.

Další informace o nástroji Microsoft Dynamics CRM Internet Facing Deployment konfigurace klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
948779Použití nástroje Microsoft Dynamics CRM Internet Facing Deployment konfigurace
Chcete-li použít nástroj Microsoft Dynamics CRM Deployment konfigurace, postupujte takto:
 1. Stáhnout nástroj Microsoft Dynamics CRM Deployment konfigurace. Chcete-li to provést, naleznete na následujícím webu služby Stažení softwaru společnosti Microsoft:
  http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6e211231-30fe-4df2-9b81-15cfb87adcf1
  POZNÁMKA:Tento soubor ke stažení obsahuje také dokumentaci pro poskytovatele služeb.
 2. Poklepejte na podklíčDynamicsCRMDeploymentConfigTool_1033_i386.exestažený soubor.
 3. V seznamuZvolte adresář pro extrahuje soubory.Zadejte cestu ke složce pro extrahované soubory nebo klepněte na tlačítkoProcházetVyhledejte složku a klepněte na tlačítkoOk..
 4. Po dokončení extrakce se klepnutím na tlačítkoOk..

  Tyto soubory jsou extrahovány do složky, kterou jste zadali v kroku 3:
  • Microsoft.CRM.DeploymentConfigTool.exe
  • Microsoft.CRM.Tools.Logging.dll
  • MSCRMDeploymentConfigurationToolEULA.rtf
  • Crm40sp deployment.pdf
  • Crm40sp development.pdf
  • Crm40sp planning.pdf
 5. Otevřete okno příkazového řádku.. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítkoSTART ::, vyberte položkuSpustitTYPE :cmdV seznamuOPENpole a pak klepněte na tlačítkoOk..
 6. Na příkazovém řádku přejděte do složky zadané v kroku 3 a použijte nástroj Microsoft Dynamics CRM Deployment konfigurace.
POZNÁMKY
 • Důležité:Tento nástroj aktualizuje hodnoty v databázi aplikace Microsoft Dynamics CRM konfigurace (MSCRM_Config). Před provedením jakýchkoli změn pomocí nástroje, ujistěte se, že máte úplnou záložní kopii databáze, můžete obnovit, pokud dojde k potížím.
 • To obtain a list of the commands that you can use in the Microsoft Dynamics CRM Deployment Configuration tool, use one of the following methods:
  • At the command prompt, typemicrosoft.crm.deploymentconfigtool.exe /?a stiskněte klávesu ENTER..
  • In the Crm40sp deployment.pdf file, refer to section 4.8.2 for more information about how to update the MSCRM_Config database.
 • To use the Microsoft Dynamics CRM Deployment Configuration tool, you must have the Write privilege for the MSCRM_Config database.
 • By default, the Microsoft Dynamics CRM Deployment Configuration tool logs its activity in the CRM40DeploymentConfig.log file. The CRM40DeploymentConfig.log file is located in the following folder:
  %application data%\microsoft\mscrm\log
  To change the location of the CRM40DeploymentConfig.log file, run the following command:
  microsoft.crm.deploymentconfigtool.exe –logfile:logfilepath

Vlastnosti

ID článku: 949079 - Poslední aktualizace: 17. prosince 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbdeployment kbmbsadministration kbmbsmigrate kbhowto kbexpertiseinter kbmt KB949079 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:949079

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com