MCITP Self-Paced Training Seti'ni (EXAM 70-441): Designing veritabanı Solutions Using Microsoft ® SQL Server ™ 2005 açıklamaları ve düzeltmeleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 948994 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, açıklamaları ve düzeltmeleri için Microsoft Press kitabı ilgili bilinen hatalar hakkında bilgi içeren MCITP Self-Paced Training Seti'ni (EXAM 70-441): Designing veritabanı Solutions tarafından Microsoft SQL Server 2005 kullanma, 978-0-7356-2342-2.

Aşağıdaki konuları kapsar:

  • CD-ROM'u: Yardımcısı CD-ROM'DAN eksik örnek dosyaları

Daha fazla bilgi

CD-ROM'u: Yardımcısı CD-ROM'DAN eksik örnek dosyaları

<a1>Sayfada</a1> 148 1. adımda başvurulan örnek dosyası CD'SINDE bulunmamaktadır. Dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

MyExcel2007.exe

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır

Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Microsoft Press, bilgilendirici ve doğru defterleri sağlamayı amaçlamaktadır. Tüm açıklamalar ve yukarıda listelenen düzeltmeler bu kitap, gelecekteki printings eklenmesi için hazırsınız. Bir sonraki yazdırma, bu kitap, birçok veya tüm düzeltmeler yukarıdaki zaten içerebilir.

Özellikler

Makale numarası: 948994 - Last Review: 15 Ocak 2015 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • MCITP Self-Paced Training Kit (Exam 70-441): Designing Database Solutions by Using Microsoft SQL Server 2005, ISBN: 978-0-7356-2342-2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB948994 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:948994

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com