Před instalací sady Office 2007 Service Pack 2, je nelze změnit graf, který jste vložili v aplikaci PowerPoint 2007 nebo Word 2007 pomocí aplikace Microsoft Visual Basic for Application (VBA)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 948683 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Chcete-li změnit graf, který jste vložili v aplikaci Microsoft Office PowerPoint 2007 nebo Office Word 2007 nelze použít Microsoft jazyka Visual Basic for Application (VBA).

Poznámka: VBA lze změnit graf, který vložíte do předchozích verzí aplikace PowerPoint.

Příčina

V aplikaci Microsoft Office PowerPoint 2007 nebo Office Word 2007 grafu objektového modelu (OM) již není k dispozici v Microsoft jazyka Visual Basic for Application (VBA).

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací služby Office Suite 2007 Service Pack 2. Po instalaci aktualizace Office Suite 2007 Service Pack 2, můžete změnit graf, který jste vložili v aplikaci PowerPoint 2007 nebo Word 2007 Microsoft jazyka Visual Basic for Application (VBA). Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
953195Popis aktualizace 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 2 a Microsoft Office Language Pack 2007 Service Pack 2

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte VBA v aplikaci Excel a upravte vloženého grafu. Vložit graf z aplikace Excel do aplikace PowerPoint 2007 nebo Word 2007 pomocí funkce automatizace VBA techniky.

Odkazy

Informace o Office diagram objektového modelu v aplikaci PowerPoint a Word získáte na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://blogs.msdn.com/officedevdocs/archive/2008/10/30/office-chart-object-model-in-powerpoint-and-word.aspx

Prohlášení

Tato změna v aplikaci Microsoft Office PowerPoint 2007 a Word 2007 se známá omezení.

Vlastnosti

ID článku: 948683 - Poslední aktualizace: 28. dubna 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb KB948683 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:948683

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com