Nelze importovat vlastní úpravy ze systému Microsoft Dynamics CRM 4.0, které jste upgradovali na jiném systému Microsoft Dynamics CRM 4.0 také inovovat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 948043 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. V systému Microsoft Dynamics CRM 3.0 vytvořit vlastní entity. Exportovat vlastní úpravy vlastní entity a import úprav v jiném systému Microsoft Dynamics CRM 3.0. Potom aktualizovat obou systémů Microsoft Dynamics CRM 4.0. Dále aktualizovat vlastní entity v systémech Microsoft Dynamics CRM 4.0. Nakonec pokuste se exportovat vlastní úpravy z tohoto systému Microsoft Dynamics CRM 4.0 a pokusu o import vlastních nastavení v systému Microsoft Dynamics CRM 4.0. V tomto scénáři nelze importovat vlastní úpravy.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 948043 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2015 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbscustomization kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB948043 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:948043

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com