Jak nastavit možnost /insite na kořen distribuovaného systému souborů (DFS) v počítači se systémem Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947724 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Máte více serverů služby Active Directory a pomocí oboru názvů distribuovaného systému souborů (DFS) založené na doméně. Po nastavení / insite možnost na kořenový adresář DFS v počítači se systémem Windows Server 2003 může být klienti nelze přijmout odkazům oboru názvů DFS určité servery Active Directory.

Další informace

Založené na doméně obory názvů DFS mohou mít více cílových kořenových adresářů. (Kořenový cílů jsou také známé jako repliky kořenového.) Pokud web má žádný cíl kořenového oboru názvů dané založené na doméně DFS a pokud / insite možnost nastavit v kořenovém, klienti přijímat žádné odkazů pro obor názvů. Klienti obdrží odkazů pro kořenové adresáře, které jste nastavili / insite možnost nebo pro stejný web, který zahrnuje klienta. Toto rozhodnutí je tvořena obsluhující klientský počítač řadičem domény.

Chcete-li zaručit všem klientům přístup ke kořenovému, zkontrolujte, zda má každý web Active Directory cíl kořenového adresáře při nastavení / insite možnost. Nelze to provést, zvažte povolení / insite možnost odkazy kořenové namísto na samotné kořenové složce.

Tento problém odráží návrh změnit pro DFS mezi vydání systému Microsoft Windows 2000 Server a vydání Windows Server 2003.

Vlastnosti

ID článku: 947724 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto kbexpertiseinter kbinfo KB947724 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:947724

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com