Muu tootja programmi funktsionaalsus võib pärast Windows XP hoolduspaketi SP3 installimist muutuda

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 947309 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

SISSEJUHATUS

Windows XP hoolduspaketi SP3 installimisel tehakse paljudes failides ja protsessides märkimisväärseid muudatusi, mis parandavad Windows XP süsteemi turvalisust, töökindlust ja funktsionaalsust. Need muudatused võivad mõjutada ka mõnda muu tootja programmi. See artikkel sisaldab loendit teadaolevatest muu tootja programmidest, mille funktsionaalsus võib pärast Windows XP hoolduspaketi SP3 installimist muutuda. See loend sisaldab ainult testitud ja teatatud programme ning see ei tarvitse olla kõikehõlmav. Loendi kuvamiseks minge jaotisesse ?Teadaolevad programmid, mille funktsionaalsus võib Windows XP hoolduspaketi SP3 installimisega halveneda?.

Kui mõni loetletud programmidest on teie arvutis installitud, soovitame enne Windows XP hoolduspaketi SP3 installimist võtta lisateabe hankimiseks ühendust tarkvaratarnijaga. Kui olete Windows XP hoolduspaketi SP3 juba installinud, saab tarnija võib-olla pakkuda teile värskendust või alternatiivset lahendust.

Märkus Mõned muu tootja programmid on spetsiaalselt kirjutatud failidele ja teenustele, mis võivad tulevaste Windowsi versioonidega muutuda.

LISATEAVE

Teadaolevad programmid, mille funktsionaalsus võib Windows XP hoolduspaketi SP3 installimisega halveneda

Järgmises tabelis on loetletud programmid, mille kohta on teada, et nende funktsionaalsus Windows XP hoolduspaketi SP3 installimisega halveneb; samuti on kirjeldatud ilmnevaid sümptomeid. Kui kasutate mõnda neist programmidest, soovitame teil tabelis olevaid linke kasutades võtta ühendust programmi tarnijaga, et hankida uusimaid versioone või abinõusid.

Kui mõne selles loendis mitte esineva programmi funktsionaalsus halveneb, minge jaotisesse ?Mida teha, kui muu tootja programmi loendis pole?.

Kui teie arvutis pole neid programme installitud ja olete muult tarnijalt kontrollinud, et teie programmid ühilduvad hoolduspaketiga, võite Windows XP hoolduspaketi SP3 alla laadida ja installida. Kui soovite Windows XP hoolduspaketi SP3 hankimise kohta lisateavet, klõpsake selle artikli Microsofti teabebaasis vaatamiseks järgmist artiklinumbrit:
322389 Kuidas hankida värskeimat Windows XP hoolduspaketti
Ahenda see tabelLaienda see tabel
Programm Versioon TarnijaSümptomTarnija veebisait Link viimasele versioonile või lahendusele
ATI Catalyst ? Unified Software Suite 8.2ATITe ei saa enam ATI Catalyst tarkvara kasutades töölaua ekraani pöörata. http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeonx-xp.htmlVärskendatud draiveri versiooni saamiseks külastage järgmist ATI veebisaiti:
http://ati.amd.com/support/driver.html
XPize 4.7 XPero Te kaotate XPize'i seadistuse ning muu tootja kujundused ei tööta enam korralikult.http://www.xpize.comTugiinfo saamiseks tarnijalt külastage järgmist XPero veebisaiti:
http://www.xpize.net/?page=support
Selle teema kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
950258 Pärast Windows XP hoolduspaketi SP3 installimist ei pruugi muu tootja kujunduste programmid töötada nii, nagu ette nähtud (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)
Neat Receipts 3.0 NeatReceipts Te ei saa programmi NeatReceipts 3.0 installida Windows XP hoolduspaketiga SP3.http://www.neatreceipts.comTarkvara värskendatud versiooni saamiseks külastage järgmist NeatReceiptsi veebisaiti:
http://neatreceipts.com/xpsp3

Mida teha, kui teise tootja programmi loendis pole

Kui olete Windows XP hoolduspaketi SP3 juba installinud ja teil on probleeme programmi töötamisega, mida pole selles tabelis, proovige kõigepealt 1. sammu. Kui 1. samm ei tööta, proovige 2. või 3. sammu.

Märkus Kui te ei tea tarnija veebilehte või kontaktteavet, saate kasutada jaotises ?Viited? toodud linke teabe leidmiseks.
  • 1. samm. Taaskäivitage arvuti, et kontrollida, kas see lahendab probleemi. Kui see ei tööta, proovige 2. sammu.
  • 2. samm: kontrollige programmi tarnija veebisaidilt saadaolevaid värskendusi, mis muudavad programmi ühilduvaks Windows XP hoolduspaketiga SP3, või programmi uuendatud versioone, mis on välja lastud pärast Windows XP hoolduspaketi SP3 avaldamiskuupäeva. Kui värskendused või programmi uuendatud versioonid on saadaval, laadige need alla ja installige probleemi lahendamiseks. Kui see ei lahenda probleemi või tarnija veebisaidil pole värskendusi saadaval, proovige 3. sammu.
  • 3. samm: teatage sellest probleemist programmi tarnijale. Otsige tarnija veebisaidilt üles kontaktlink või kasutage jaotises ?Viited? toodud linke. Lisaks sellele võite tarnijalt taotleda programmi värskendust või programmi hilisemat versiooni, kui seda tarnija veebisaidil ei leidu.

VIITED

Kui soovite kõnealuse tarkvara tarnija kontaktandmeid, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmises loendis vastavat artiklinumbrit:
65416 Riist- ja tarkvaratarnija kontaktteave, A?K (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)

60781 Riist- ja tarkvaratarnija kontaktteave, L?P (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)

60782 Riist- ja tarkvaratarnija kontaktteave, Q?Z (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)

Microsoft pakub tehnilise toe saamiseks teiste tootjate kontaktteavet. Seda teavet võidakse ette teatamata muuta. Microsoft ei garanteeri teiste tootjate kontaktteabe täpsust.

Selles artiklis käsitletud teiste tootjate programme toodavad Microsoftiga mitteseotud ettevõtted. Microsoft ei anna nende toodete jõudlusele ega töökindlusele mingit kaudset ega muud garantiid.

Atribuudid

Artikli ID: 947309 - Viimati läbi vaadatud: 29. aprill 2010 - Redaktsioon: 3.4
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3
  • Service Pack 3 for Windows Embedded for Point of Service and Windows Fundamentals for Legacy PCs
Märksõnad: 
kbexpertisebeginner kbresolve kbinfo kbtshoot kbfix KB947309

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com