Objemy, ktoré sú šifrované šifrovaním BitLocker nie sú podporované v klastrovanom prostredí v systéme Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 947302 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

V systéme Windows Server 2008 a v systéme Windows Server 2008 R2, ak objem je Zašifrovať pomocou šifrovania BitLocker na zdieľané klastrového disku, ostatné počítače v klastri nemôžete prístup tento zväzok.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože funkcia BitLocker používa kľúče, ktoré sú špecifikované v počítači. Tieto kľúče nemožno replikovať v klastrovanom prostredí. Preto ľubovoľného uzla, ako je na disku, ktorý bol zašifrovaný nemožno Dešifrovať zväzok.

RIESENIE

Nepoužívajte BitLocker šifrovať objemy v klastrovanom prostredí. Objemy, ktoré sú šifrované šifrovaním BitLocker nie sú podporované ako zdieľané disky v klastrovanom prostredí.

Vlastnosti

ID článku: 947302 - Posledná kontrola: 3. júla 2012 - Revízia: 0.1
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
Kľúčové slová: 
kbclustering kbtshoot kbexpertiseinter kbprb kbmt KB947302 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 947302

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com