Exchange Server 2007 tabanlı bir bilgisayarda Exchange Server 2007 Service Pack 1 veya Microsoft Exchange Server 2007 SP2 yüklemeye çalıştığınızda, kurulum başarısız oluyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 947281 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Exchange Server 2007 tabanlı bir bilgisayarda, Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 (SP1) veya Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1'de (SP2) yüklemeye çalıştığınızda, kurulum başarısız oluyor. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Kur, eylemi gerçekleştirirken "Yükle" önceden başarısız oldu. "BuildtoBuildUpgrade" eylemi gerçekleştirerek, Kur devam edemiyor

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, komut satırında yükleme modunda Kur'u yeniden çalıştırın ve sonra da aynı önceden yükleme rolleri'i yükleyin. Örneğin, Kur'a bu komutla devam, Hub Transport rolünü, yüklemekte:
Setup.com /m:install /r:ht
Not Kur programı, diğer roller yükleyebilmeniz için başarısız olan rolleri yüklemeyi tamamlamak vardır.

Daha fazla bilgi

Ilk yükleme sırasında Kur, filigranlar kayıt defterine geçirir. Bu nedenle, Kur programı, yükleme başarısız olursa, burada tıpkı bıraktığınız gelen devam ettirir.

Referanslar

Exchange Server 2007'in komut satırından yükleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/aa997281(EXCHG.80).aspx

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 947281 - Last Review: 8 Ekim 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB947281 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:947281

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com