Chybová zpráva při pokusu o připojení počítače klienta se systémem Windows Vista k doméně nejvyšší úrovně (TLD), která má čistě číselné přípony: "řadič domény služby Active Dire...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947228 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Popis chyby

Při pokusu o připojení počítače klienta se systémem Windows Vista k doméně nejvyšší úrovně (TLD), která má čistě číselné přípony v počítači klienta se systémem Windows Vista nelze připojit k doméně. Dále se zobrazí následující chybová zpráva:
Změny názvu počítače nebo domény
Nelze kontaktovat řadič domény služby Active Directory pro doménu <DNS domain="" name="">. Ujistěte se, že je správně zadán název domény. Pokud je název správný, klepněte na tlačítko Podrobnosti informace o odstraňování potíží.</DNS>
Poznámka: Příkladem čistě číselné přípony je "contoso.2003."

Po klepnutí na tlačítko Podrobnosti, zobrazí se následující chybová zpráva:
Když byl dotazován DNS záznamu prostředku služby (SRV) umístění lze nalézt řadič domény služby Active Directory domény došlo k chybě název domény.

Došlo k chybě: "název souboru, názvu adresáře nebo jmenovka svazku je nesprávná."

(kód chyby 0x0000007B ERROR_INVALID_NAME)

Byl dotazován záznam SRV pro _ldap._tcp.dc._msdcs.název domény.com
Pokud se pokusíte připojit pomocí názvu NetBIOS domény do domény, budete vyzváni k zadání pověření domény. V tomto případě v klientském počítači stále nemůže připojit k doméně. Dále se zobrazí následující chybová zpráva:
Došlo k následující chybě při pokusu o připojení k doméně Název NetBIOS domény Přihlašovací chyba: Neznámé uživatelské jméno nebo špatné heslo.


Tento článek pomáhá vyřešit problém. Chcete-li vyřešit tento problém za vás, přejděte "Opravit to pro mě"oddílu. V případě, že by tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Opravit sám"oddílu.

Opravit to pro mě

Chcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte na odkaz Opravit tento problém . Potom klepněte na tlačítko Spustit v dialogovém okně Stažení souboru a postupujte podle kroků v tomto průvodci.

Opravit tento problém
Microsoft Fix it 50086


Poznámka: Tento průvodce může být v angličtině. Automatická oprava však také funguje pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud nejste v počítači, který má problém, automatickou opravu můžete uložit na jednotku flash nebo na disk CD a potom můžete spustit v počítači, který má potíže.

Nyní přejděte "Byly potíže vyřešeny? "oddílu.

Opravit sám

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které popisují úpravu registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávné úpravě registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravou zálohujte registr. Pokud dojde k potížím, pak můžete registr obnovit ze zálohy. Pro další informace o zálohování a obnovení registru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li tento problém vyřešit, přidejte položku registru ScreenBadTlds. Přidáním této položky registru brání provedení testu, chcete-li určit, zda je doména nejvyšší úrovně v klientském počítači.

Chcete-li přidat tuto položku registru, postupujte takto.
 1. Klepněte na tlačítko Start
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  tlačítko Start
  , typ regedit do pole Zahájit hledání a stiskněte klávesu ENTER.
  Poznámka: Pokud se zobrazí výzva k zadání hesla správce nebo k potvrzení, zadejte heslo nebo potvrďte akci.
 2. Vyhledejte a vyberte následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters
 3. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Novýa klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 4. Napište ScreenBadTlds, a stiskněte klávesu ENTER.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši ScreenBadTldsa potom klepněte na příkaz změnit.
 6. Do pole Údaj hodnoty zadejte 0a potom klepněte na tlačítko OK.
 7. Ukončete Editor registru.
Nyní přejděte "Byly potíže vyřešeny? "oddílu.

Byly potíže vyřešeny?

Zkontrolujte, zda byl problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotovi s tímto článkem. Pokud potíže přetrvávají, můžete Obraťte se na podporu.

Stav

Toto chování je záměrné.

Další informace

Tento problém nenastane s názvy domén, které mají příponu domény číslic a písmen. Například k tomuto problému nedochází u názvy domén, které jsou podobné následujícím:
 • contoso.200three
 • contoso.two003
Tento problém také nedochází s názvy domén, které obsahují předponu domény. Například k tomuto problému nedochází u názvů domén, které se podobají následující
 • 2003.contoso
 • 200three.Společnost Contoso
Když nastane tento problém, jsou správně vráceny všechny záznamy systému DNS (Domain Name), pokud je počítač připojen k doméně. Trasování sítě jsou dotázán na správné záznamy a vráceny. DNS je proto plně funkční a není součástí tohoto problému.

Vlastnosti

ID článku: 947228 - Poslední aktualizace: 6. ledna 2015 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
Klíčová slova: 
kbfixme kbmsifixme kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb kbmt KB947228 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 947228

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com