Při pokusu o klíč pro upgrade produktu použít k instalaci systému Windows Vista z disku DVD se systémem Windows Vista se zobrazí chybová zpráva: "Chcete-li použít zadaný kód product key, spusťte instalaci z existující verze systému Windows"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947214 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o upgrade produktu klíč použít k instalaci systému Windows Vista z disku DVD se systémem Windows Vista, můžete obdržet následující zprávu:
Chcete-li použít zadaný kód product key, spusťte instalaci z existující verze systému Windows.

Příčina

Chcete-li použít upgradu product key, musí být spuštěny Setup.exe stávající operační systém, který splňuje upgradu compliancy zaškrtnutí. Systém Windows XP například splňuje upgradu compliancy zaškrtnutí. Setup.exe proto mohou být spuštěny v rámci systému Windows XP.

Poznámka: Není k dispozici bez výzvy k vložení vyhovující CD nebo DVD starší verze operačního systému umožňující instalační program pokračovat.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, spustit existující kopie systému Windows, spusťte instalační program a potom zadejte klíč inovace produktu. Pokud máte existující kopie systému Windows, která je k dispozici v počítači, je třeba přeinstalovat starší kopii systému Windows, splňuje compliancy zaškrtnutí. Případně můžete získat kód product key plné balíček a potom nainstalujte systém Windows Vista z disku DVD se systémem Windows Vista.

Další informace

Soulad kontrolu produktu je upgrade médium (CCP).

Balené plný produkt (FPP) nevyžaduje upgrade compliancy kontrolu. Médium prodejní verze systému Windows Vista obsahuje všechny populace udržování jednotek (SKU).

CCP média a média, FPP jsou stejné s výjimkou pro kód product key.

Vlastnosti

ID článku: 947214 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbtshoot kberrmsg kbexpertisebeginner kbprb KB947214 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:947214

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com