Použijete-li na operaci přetažení a přesunutí nebo kopírování e-mailové zprávě aplikace Outlook do počítače se systémem Windows XP SP2, operace se nezdaří bez upozornění

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 944781 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Se systémem Windows XP Service Pack 2 (SP2) - podle počítače.
  • Operaci přetažení a použít, chcete-li přesunout nebo zkopírovat e-mailové zprávy z aplikace Microsoft Office Outlook do nového umístění.
  • Délka cesty na nové místo je asi 256 znaků.
V tomto případě nelze e-mailové zprávy přesunuta nebo zkopírována do nového umístění. Operace se nezdaří bez upozornění.

Poznámka: Pokud se tato operace se nezdaří v předchozích verzích operačního systému, například v systému Windows XP s aktualizací SP1, chybová zpráva podobná následující:
Při kopírování souboru nebo složky došlo k chybě.
Je příliš dlouhý název souboru nebo rozšíření

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit k dispozici je oprava hotfix. Po instalaci této opravy hotfix při selhání operace přetažení a zobrazí chybovou zprávu.

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít nainstalovanou aktualizaci Windows XP SP2.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, musíte restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o registru

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, není nutné provádět žádné změny registru.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce datum a čas v Ovládacích panelech.
Systém Windows XP s aktualizací SP2, verze x 86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SP
Shell32.dll6.0.2900.32608,460,28826. Listopad 200717: 07x 86AKTUALIZACE SP2
Xpsp3res.dll5.1.2600.3257350,72020. Listopadu 200712: 16x 86AKTUALIZACE SP2

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte možnost Uložit jako uložit e-mailové zprávy z aplikace Outlook. Potom v případě selhání operace z důvodu délky cesty cílové umístění, obdržet chybovou zprávu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 944781 - Poslední aktualizace: 5. prosince 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Home Edition
    • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertisebeginner kbfix kbqfe kbhotfixserver KB944781 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:944781

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com