Chybová zpráva při po přihlášení k počítači se systémem Windows XP SP2 pomocí netýkají správy uživatelského účtu třídy WMI dotazy vůči CIM_DataFile: "SWbemServicesEx: přístup byl odepřen"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 943828 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Přihlášení k relaci konzoly Windows XP Service Pack 2 (SP2) - založené počítači pomocí účtu uživatele bez oprávnění správce.
  • Windows Management Instrumentation (WMI) dotazy vůči třídy CIM_DataFile. Tento dotaz spuštěn v kontextu místního systému.
V tomto scénáři všechny dotazy WMI nezdaří. Dále se zobrazí chybová zpráva podobná následující:
SWbemServicesEx: Přístup byl odepřen

Příčina

Po přihlášení k relaci konzoly počítače se systémem Windows XP SP2 pomocí účtu uživatele bez oprávnění správce, může nelze vrátit v kontextu místního systému, která spustí WMI kód v kontextu místního systému Windows. Proto kód WMI lze spustit pouze omezené oprávnění uživatele.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí mít Windows XP Service Pack 2.

Požadavek na restartování

Máte Pokud zprostředkovatele Win32 (Cimwin32.dll) je načten v proces hostitele zprostředkovatele WMI (Wmiprvse.exe) restartujte počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o registru

Pokud chcete použít tuto opravu hotfix, nemusíte provádět žádné změny v registru.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Windows XP s aktualizací SP2, verze platformy x86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Cimwin32.dll5.1.2600.32481,358,3366. 11. 200706: 14X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o třídě CIM_DataFile naleznete na následujícím webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa387236.aspx
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 943828 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbexpertiseadvanced kbfix kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB943828 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:943828

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com