Chybové hlásenie pri pokuse o inštaláciu aktualizácie pre programy balíka Office 2007 alebo Windows SharePoint Services 3.0, ak disk systému Windows je na disku dostatok voľného miesta: "Tento balík zlyh...

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 943589 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Ste Skúste nainštalovať aktualizáciu 2007 balíka alebo na Windows SharePoint Služby 3.0 na počítači, ktorý má dostatok voľného disku na disk systému Windows. V tomto scenári upgrade zlyhá, a zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
The Inštalácia tohto balíka sa nepodarila.
Napríklad, tento problém sa vyskytuje, keď nainštalujete 2007 Microsoft Office balíky SP1, SP2 balíkov Microsoft Office 2007 alebo balíka SP3 balíkov Microsoft Office 2007 na disku systému Windows a systém Windows disk má menej ako 500 megabajtov (MB) voľného miesta na disku.

PRICINA

Keď nainštalujete Aktualizácia balíka extrahuje súbory na %SystemDrive%\Temp priečinok. Pre napríklad pre Aktualizácia 2007 Microsoft Office suite service pack, extrahované súbory použiť približne 300 MB miesta na disku. Okrem toho program Windows Installer cache dve kópie extrahované súbory na disku systém Windows počas inštalácie. Preto ak môžete prevziať balík systému Windows riadiť, Windows Systémová jednotka si vyžaduje viac voľného miesta spustiť balík.

Samorozbaľovacie balíky spoločnosti Microsoft len overiť, že Windows systémová jednotka má dostatok voľného miesta pre extrahované súbory. Samorozbaľovacie balíky spoločnosti Microsoft nemohol overiť diskový priestor požiadavky na montáž.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, skontrolujte, či máte dostatočné voľného miesta na disku na disk systému Windows pred spustením Aktualizácia. Skutočné množstvo voľného miesta na disku závisí na základe veľkosti aktualizácie, ktorá sa balík inštaluje. Zvyčajne voľného miesta na disku ktorý je potrebný na spustenie balík Microsoft Self-Extractor je päť alebo šesťkrát veľkosť balíku.

Odporúčame presunúť balík na inú jednotku. Spustite balík spustite inštaláciu.

Na Inštalácia Aktualizácia Windows systémová jednotka musí mať aspoň 1.1 gigabajtov (GB) voľného miesta na disku na systém Windows XP založené počítač. Na počítači so systémom Windows Vista, Windows systémovej jednotky musia aspoň 1,75 GB voľného miesta na disku. Najlepšie výsledky dosiahnete pri inštalácii Aktualizácia, odporúčame disk systému Windows mať aspoň 3 GB voľného miesta na disku.

STAV

Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

ODKAZY

Ďalšie informácie o prepínačoch príkazového riadka balík Microsoft Self-Extractor kliknite na nasledovné číslo článku zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
912203Popis prepínačov príkazového riadka, ktoré sú podporované inštalačným balíkom softvéru, balík aktualizácia alebo oprava balík, ktorý bol vytvorený v programe Microsoft Self-Extractor

Vlastnosti

ID článku: 943589 - Posledná kontrola: 15. marca 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Basic 2007
  • Microsoft Office Enterprise 2007
  • Microsoft Office Home and Student 2007
  • Microsoft Office Professional 2007
  • Microsoft Office Professional Plus 2007
  • Microsoft Office Small Business 2007
  • Microsoft Office Standard 2007
  • Microsoft Office Ultimate 2007
  • 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 3
Kľúčové slová: 
kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb kbmt KB943589 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:943589

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com