Po instalaci 4 balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2005 SP2 časové razítko informace související s RSPrintClient ovládací prvek ActiveX je zaznamenána v souboru protokolu serveru sestavy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 943285 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje návrh změnit v 4 balíčku kumulativní aktualizace pro Microsoft SQL Server 2005 Service Pack 2 (SP2). V 4 balíčku kumulativní aktualizace, časové razítko informace protokolovány pro RSPrintClient Microsoft ActiveX ovládacího prvku.

Další informace

V klientském počítači můžete provést jednu z následujících operací na sestavy SQL Server 2005 Reporting Services použít ovládací prvek RSPrintClient ActiveX:
  • Tisk sestavy
  • Zobrazení sestavy pomocí náhledu
Sestava souboru protokolu serveru zaznamenává události související se ovládací prvek RSPrintClient ActiveX. Časové razítko informace však není přihlášen, před instalací kumulativní aktualizace balíčku 4. Časové razítko informace je protokolována pouze po instalaci kumulativní aktualizace 4 balíčku.

Následující chybová zpráva je příkladem událostí, které jsou zaznamenány v souboru protokolu serveru sestavy po instalaci kumulativní aktualizace balíčku 4:
(10, 22/2007 14:03:40.582) CRSClientPrint::Print - počáteční funkce.
(10, 22/2007 14:03:40.582) reportServerUrl = /Reports/Reserved.ReportViewerWebControl.axd

Vlastnosti

ID článku: 943285 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2007 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo kbexpertiseadvanced KB943285 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:943285

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com