Zobrazí chybové hlásenie, keď sa pokúsite aktivovať systém Windows Vista alebo Windows 7 na počítači, ktorý bol získaný z OEM

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 942962 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď sa pokúsite aktivovať systém Windows Vista alebo Windows 7 na počítači, ktorý bol získaný od výrobcu OEM, vyskytnúť niektorý z nasledujúcich príznakov.

Príznak 1

Zobrazí sa jedno z nasledujúcich chybových hlásení:

Chybové hlásenie 1
Kód chyby: Neplatný objem licenčný kľúč

Ak chcete aktivovať, musíte zmeniť váš kód product key na platný viaceré aktivácie (MAK) alebo na kód maloobchodného.

Musíte mať licenciu na kvalifikačné operačný systém a objem licenciu systému Windowsoperačný systém> inovovať licenciu alebo plnú licenciu pre Windowsoperačný systém> prostredníctvom OEM alebo zo zdroja maloobchodu.

AKÁKOĽVEK INÁ INŠTALÁCIA TOHTO SOFTVÉRU JE PORUŠENÍM DOHODY A UPLATNITEĽNÉ AUTORSKÉHO ZÁKONA.
Chybové hlásenie 2
Kód chyby: 0xC004F059

Popis: Licenčná služba softvéru zistila, že licencia v systéme BIOS počítača je neplatný.

Príznak 2

Zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Kód chyby: 0xc004f035
Licenčná služba softvéru zistila, že počítač sa nedá aktivovať s objemom výrobku kľúč licenciu. Objem licencovaný systémy vyžadujú, upgrade z kvalifikovaných operačného systému. Prosím obráťte sa na správcu systému alebo použiť iný typ kľúča.
Toto správanie sa prejavuje, keď sú splnené nasledovné podmienky:
  • Vykonať aktiváciu pomocou Key Management Service (KMS).
  • Počítač používa ACPI_SLIC tabuľky v programe BIOS počítača.
Poznámka ACPI_SLIC tabuľka sa používa Advanced Configuration and Power Interface (ACPI)-kompatibilný systém BIOS program pre uloženie softvérovej licencie popis informácií.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, ak KMS server nenájde platné Windows značku v tabuľke ACPI_SLIC programe systému BIOS počítača. Tento problém sa vyskytuje z jedného z nasledujúcich dôvodov.

Príčinou 1

Ste si kúpili počítač, ktorý má kvalifikovaného operačný systém Windows nainštalovaný. Avšak, je poškodený Windows značku v tabuľke ACPI_SLIC.

Príčinou 2

Ste si kúpili počítač, ktorý nemá kvalifikačné operačný systém Windows nainštalovaný. V tomto prípade Windows markerovou nie je prítomný v tabuľke ACPI_SLIC.

RIESENIE

Objem licenciu systému Windows je len upgrady. Predtým, než sa pokúsite inovovať, musíte najprv zakúpiť podkladových, kvalifikovanej a skutočnej licenciu systému Windows. Pre viac informácií, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/piracy/knowthefacts/legalizationsolutions.aspx
Informácie na tejto stránke zahŕňa jednoduchý spôsob, ako opraviť nesprávne licencií pomocou dostať skutočné dohody. Ďalej, musíte zmeniť kód product key pre viacero Activation Key (MAK). Vykonáte to tak, kontaktujte Microsoft objem Licensing Service Center na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
https://www.Microsoft.com/Licensing/servicecenter/

DALSIE INFORMACIE

Správanie, ktoré je uvedené v časti „príznaky"sa môže vyskytnúť, ak Windows značka chýba z tabuľky softvérovej licencie alebo ak markerovou informácie systému Windows je prítomný ale poškodený. Ďalšie informácie o Volume Activation 2.0, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Technet.Microsoft.com/en-us/library/cc303695.aspx
Počítač, ktorý bol získaný od výrobcu OEM a že má ACPI_SLIC tabuľky v systéme BIOS musí mať platné značka Windows ACPI_SLIC tabuľky Ak systém zahŕňa OEM licenciu pre operačný systém Microsoft (Windows XP, Windows Vista alebo Windows 7). OEM systémy, ktoré neobsahujú operačný systém OEM Microsoft môže zahŕňať ACPI_SLIC tabuľka, ktorý neobsahuje platné značka súboru. Tento Windows markerovou je dôležité pre objem licenciu zákazníkov, ktorí plánujú použiť Windows Vista alebo Windows 7 objem licenciu médií obnoviť bitový obraz disku alebo inovovať OEM systému podľa re-imaging práva v hromadnou Licenčnou zmluvou.

Počítač, ktorého ACPI_SLIC tabuľky chýba platný značka Windows vygeneruje chybu, keď sa pokúsite aktivovať prostredníctvom KMS, keď používate objem vydanie systému Windows Vista alebo Windows 7. Takýto systém nie je možné aktivovať použitím KMS. Toto je kontrola súladu pre použitie objem médií za hromadnou Licenčnou zmluvou. Avšak, môžete aktivovať systém pomocou kľúča viaceré aktivácie (MAK). (Nie je kompatibilné z licencií scenár použijete MAK. Kontaktujte vášho licenčného špecialistu uistite sa, že ste sťažnosti.) Alebo môžete použiť maloobchodných kľúč. Alternatívne, ak ste si zakúpili OEM systému, ktorý má systém Windows Vista alebo Windows 7 nainštalovaný a aktivovaný, môžete kontaktovať daného výrobcu OEM pre pomoc. Alebo si môžete zakúpiť nový počítač, ktorý má operačný systém Microsoft Windows a ACPI_SLIC tabuľka, ktorá má platné značka Windows.

Nástroj MGADiag

MGADiag nástroj zistí a správy o informácie o systéme BIOS. Informácie o systéme BIOS pre tabuľky ACPI_SLIC však nezobrazuje v grafické používateľské rozhranie výstup. Informácie o systéme BIOS zobrazíte kliknutím na tlačidloWindows karte, kliknite na tlačidlo Kópia, a potom prilepte výstup do programu Poznámkový blok alebo iného textového editora. Výstup bude podobať na nasledujúci príklad:
Will not be able to KMS Activate:

OEM Activation 2.0 Data-->
BIOS valid for OA 2.0: No, invalid SLIC table
Windows marker version: N/A
OEMID and OEMTableID Consistent: N/A

Windows Marker not present
OEM Activation 2.0 Data-->
BIOS valid for OA 2.0: Yes, but no Windows Marker
Windows marker version: N/A
OEMID and OEMTableID Consistent: Yes

Will be able to KMS Activate:

Windows Marker present
OEM Activation 2.0 Data-->
BIOS valid for OA 2.0: Yes
Windows marker version: 0x20001
OEMID and OEMTableID Consistent: Yes

SLIC table not present
OEM Activation 2.0 Data-->
BIOS valid for OA 2.0: Yes, but no SLIC table
Windows marker version: N/A
OEMID and OEMTableID Consistent: N/AChcete získať MGADiag nástroj, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft: http://go.Microsoft.com/fwlink/?LinkID = 52012


Poznámka: Kontroly súladu KMS sa vzťahuje len na Windows 7 a Windows Vista stroje, ktoré sa beží ako KMS klientov, sa neuplatňuje na Windows Server 2008 alebo Windows Server 2008 R2 stroje bežiace ako KMS klientske počítače.

Vlastnosti

ID článku: 942962 - Posledná kontrola: 29. júna 2011 - Revízia: 0.1
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Business
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Professional
Kľúčové slová: 
kboem kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb kbmt KB942962 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:942962

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com