Teile kuvatakse tõrketeade, kui proovite aktiveerida Windows Vista või Windows 7 arvutis, mis on saadud OEM

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 942962 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Sümptomid

Kui proovite aktiveerida Windows Vista või Windows 7 arvutis, mis on saadud OEM, ilmneb üks järgmistest tunnustest.

Sümptom 1

Kuvatakse üks järgmistest tõrketeadetest:

Tõrketeade 1
Tõrkekood: Vigane draivi litsentsinumber

Aktiveerimiseks peate muutma oma tootenumbri kehtiv mitu aktiveerimise võti (MAK) või klahvi.

Sul peab olema olulise operatsioonisüsteemi litsents ja Köide litsentsi Windowsoperatsioonisüsteem> litsents või täislitsentsi täiendada Windowsoperatsioonisüsteem> teel OEM või jaemüügi allikast.

KÕIK TEISTSUGUSED SELLE TARKVARA ON LEPINGU JA KEHTIVA AUTORIÕIGUSE SEADUSE RIKKUMINE.
2 Kuvatakse tõrketeade
Tõrkekood: 0xC004F059

Kirjeldus: Tarkvara litsentsimisteenus teatas, et litsentsi arvuti BIOS-is on kehtetu.

Sümptom 2

Kuvatakse järgmine tõrketeade:
Vea kood: 0xc004f035
Tarkvara litsentsimisteenus teatas, et arvutit ei saa aktiveerida koos Volume license product key. Hulgilitsentsiga süsteemid nõuavad kvalifitseeritud operatsioonisüsteemi täiendamine. Palun pöörduge oma süsteemiadministraatori poole või kasutage muud tüüpi numbrit.
Selline käitumine ilmneb siis, kui täidetud on järgmised tingimused:
  • Kasutate täitma activation Key Võtmehaldusteenus (KMS).
  • Arvuti kasutab ACPI_SLIC tabelis arvuti BIOS-i programm.
Märkus Täpsem konfiguratsiooni ja toiteliides (ACPI) kasutab ACPI_SLIC tabelit-ühilduv BIOS programm tarkvara litsentsimise kirjeldus teabe talletamiseks.

Põhjus

See probleem ilmneb juhul, kui KMS serveri ei leia kehtiv Windows marker arvuti BIOS-i programm tabelis ACPI_SLIC. See probleem tekib ühel järgmistest põhjustest.

Põhjus 1

Olete ostnud arvuti, mis on olulise Windowsi operatsioonisüsteemi installitud. Siiski, Windows marker tabelis ACPI_SLIC on rikutud.

Põhjus 2

Olete ostnud arvuti, millel ei ole olulist osalust Windowsi operatsioonisüsteemi installitud. Sel juhul Windows marker pole tabelis ACPI_SLIC.

Lahendus

Windowsi hulgilitsentsi on uuendused ainult. Enne seda, kui te proovite täiendada, peate esmalt ostma alusvara, olulise ja ehtne Windowsi litsentsi. Lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/piracy/knowthefacts/legalizationsolutions.aspx
Sellel veebilehel teavet sisaldab lihtne võimalus parandada vale litsentsimise abil saada tõelise lepingu. Järgmiseks peate muutma product key-on mitu aktiveerimise võti (MAK). Selleks võtke ühendust Microsofti Volume Licensing Service Center järgmisel Microsofti veebisaidil:
https://www.microsoft.com/Licensing/servicecenter/

Lisateave

Jaotises "Tunnused" kirjeldatud probleem võib ilmneda juhul, kui Windows marker puudub tarkvara litsentsimine või kui Windows marker teave on olemas, kuid rikutud. Mahu aktiveerimise 2.0 kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://technet.microsoft.com/en-us/Library/cc303695.aspx
Arvuti, mis on saadud OEM ja mis on ACPI_SLIC tabeli süsteemi BIOS-is peab olema kehtiv Windows marker ACPI_SLIC tabelis kui see süsteem hõlmab Microsofti operatsioonisüsteemi (Windows XP, Windows Vista või Windows 7) OEM litsentsi. OEM süsteemid, mis ei sisalda OEM Microsofti operatsioonisüsteemi võib sisaldada ACPI_SLIC tabel, mis ei sisalda kehtiv marker faili. See Windows marker on oluline, kes kavatsevad kasutada Windows Vista või Windows 7 Köide litsentsi meedia uuesti Image või uuendada OEM süsteemi vastavalt re-imaging õigustele Köide litsentsilepingu hulgilitsentsimise klientidele.

Arvuti, mille ACPI_SLIC tabel puudub kehtiv Windows marker ilmneb tõrge, kui proovite aktiveerida kaudu KMS, kui te kasutate Köide väljaanne Windows Vista või Windows 7. Selline süsteem ei saa aktiveerida KMS abil. See on vastavuse kontrolli maht meedia vastavalt Köide litsentsi kokkuleppele kasutamiseks. Siiski saate aktiveerida süsteemi abil multiaktiveerimisvõti (MAK). (Te ei pruugi olla ühilduv litsentsimise stsenaarium on MAK kasutamisel. Pöörduge oma litsentsimise spetsialist, veenduge, et olete kaebuse.) Või võite kasutada jaemüügi klahvi. Alternatiivina, kui sa ostetud OEM süsteemi, mis on Windows Vista või Windows 7 installitud ja aktiveeritud, saab ühendust OEM abi saamiseks. Või saate osta uue arvuti, millel on Microsoft Windowsi operatsioonisüsteemi ja ACPI_SLIC tabel, millel on kehtiv Windows marker.

MGADiag tööriist

MGADiag tööriist tuvastab ja lahendid BIOS-i teavet. BIOS-i teavet tabeli ACPI_SLIC ei näi graafilise kasutajaliidese väljundis. BIOS-i andmete vaatamiseks klõpsake selleWindows vahekaardil, klõpsake Kopeeri, ja seejärel kleepige Notepadi või muu tekstiredaktoriga väljund. Väljund sarnaneb järgmise näite:
Will not be able to KMS Activate:

OEM Activation 2.0 Data-->
BIOS valid for OA 2.0: No, invalid SLIC table
Windows marker version: N/A
OEMID and OEMTableID Consistent: N/A

Windows Marker not present
OEM Activation 2.0 Data-->
BIOS valid for OA 2.0: Yes, but no Windows Marker
Windows marker version: N/A
OEMID and OEMTableID Consistent: Yes

Will be able to KMS Activate:

Windows Marker present
OEM Activation 2.0 Data-->
BIOS valid for OA 2.0: Yes
Windows marker version: 0x20001
OEMID and OEMTableID Consistent: Yes

SLIC table not present
OEM Activation 2.0 Data-->
BIOS valid for OA 2.0: Yes, but no SLIC table
Windows marker version: N/A
OEMID and OEMTableID Consistent: N/AMGADiag vahend hankimiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=52012


Märkus: KMS vastavuse kontrolli kehtib ainult Windows 7 ja Windows Vista masinatele KMS klientidena, see ei kehti Windows Server 2008 või Windows Server 2008 R2 masinatele KMS kliendi masinaid.

Atribuudid

Artikli ID: 942962 - Viimati läbi vaadatud: 20. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Business
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Professional
Märksõnad: 
kboem kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb kbmt KB942962 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 942962

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com