Po instalaci nebo odinstalaci položek panelu nástrojů v aplikaci Internet Explorer 6 mohou být názvy panelů nástrojů prázdné, nebo se mohou objevit nesouvisející položky panelu nástrojů (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 942202 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači byl nainstalována aplikace Internet Explorer 6 nainstalovat a odinstalovat některé položky panelu nástrojů. Poté si můžete všimnout následujících problémů:
  • V nabídce Zobrazit v aplikaci Internet Explorer 6 při přejděte na panely nástrojů zobrazit položky nástrojů názvy nástrojů může se stát prázdné.
  • V některých případech po klepnutí na tlačítko vybrat jednu položku nástrojů různých nástrojů položky může zobrazit.

Řešení

K dispozici je aktualizace odstraňující tento problém. Aktualizace je k dispozici z webu Windows Update:
http://update.microsoft.com

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 942202 - Poslední aktualizace: 10. prosince 2007 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertisebeginner kbprb KB942202 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:942202

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com