2–Based počítače Windows XP Service Pack, která má procesor Intel zaznamenat spotřebu energie vysoké při nečinnosti procesoru a po C-stavy, které jsou hlášeny BIOS přerušení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 941837 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

2–Based počítače Windows XP Service Pack, která má procesor Intel zaznamenat spotřebu energie vysoké při nečinnosti procesoru. K tomuto problému dochází po C-stavy, které jsou hlášeny systém BIOS počítače přerušení.

Předpokládejme například následující situaci:
  • Windows XP Service Pack 2–based počítače s procesorem Intel BIOS hlásí pouze C1 C-stav a C stavu C3. BIOS nehlásí C stav C2.
  • Nechat počítač a procesor nečinný.
V tomto scénáři nepoužívá ovladač procesoru C stavu C3. Místo toho procesor zůstane v C stavu C1. Počítač tedy nelze zneužít schopnosti nízké spotřeby C stavu C3. Tento problém týká konkrétně spotřeby energie procesoru, při nečinnosti procesoru.

Příčina

Na počítači se systémem aktualizací Service Pack 2 ovladač procesoru Intel (Intelppm.sys) nezpracovává nekontinuální stavy C správně.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Musíte mít Windows XP Service Pack 2.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o registru

Pokud chcete použít tuto opravu hotfix, nemusíte provádět žádné změny v registru.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Windows XP s aktualizací SP2, verze platformy x86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Intelppm.sys5.1.2600.320536,35231. Srpna 200713: 03X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o procesoru Intel Nehalem na webu společnosti Intel:
http://www.intel.com/technology/architecture-silicon/next-gen/index.htm?iid=technology_next-gen+body_overview

Poznámka: Pokud používáte Windows Vista, můžete navštívit následující stránce pro pomoc s problémy životnost baterie a spotřeby energie:
Fix problems in which power consumption is more than expected or the battery life is short
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
940566Aktualizace je k dispozici v počítači se systémem Windows XP S procesorem Intel Penryn podporují technologii Dávná Power dolů
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
9418382003–Based počítače se systémem Windows Server, který obsahuje procesor Intel zaznamenat spotřebu energie vysoké při nečinnosti procesoru a po C-stavy, které jsou hlášeny BIOS přerušení
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft implicitně ani jiným způsobem neručí za výkon a spolehlivost těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 941837 - Poslední aktualizace: 8. října 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbexpertiseadvanced kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB941837 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:941837

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com