Aktualizace je k dispozici v počítači se systémem Windows XP SP2 procesor Intel Penryn podporují technologii Dávná Power dolů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 940566 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Spuštění Windows XP Service Pack 2 (SP2) - založené počítač obsahuje procesor Intel Penryn.

    Poznámka: Procesor Intel Penryn má nový stav řízení spotřeby, které významně snižuje napájení procesoru používá během nečinnosti období.
  • Nechat počítač nečinný.
V tomto scénáři procesoru nelze efektivně zadejte nový stav řízení spotřeby podle očekávání.

Příčina

Mobilní procesor Penryn má rozšířené funkce řízení spotřeby, který je známý jako technologie Dávná Power dolů. Protože technologie Dávná Power dolů významně snižuje napájení procesoru používá během období nečinnosti, životnost baterie přenosného počítače výrazně rozšířen. Však počítače systémem Windows XP SP2 s Penryn procesoru systému efektivně nepovolí tuto novou funkci Správa napájení během období nečinnosti.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musí mít Windows XP Service Pack 2. Další informace o získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Intelppm.sys5.1.2600.319636,35216. Srpna 200710: 07X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Specifikace Advanced Configuration and Power Interface (ACPI) popisuje stavy nečinnosti napájení procesoru ACPI C-stavů. Když je počítač ve stavu nečinnosti, Windows XP SP2 plně podporuje C stavy ACPI přesměrování procesoru do stavu nečinnosti nízké napájení. Technologie hluboká Power dolů představuje poslední postupu v stavy nečinnosti procesoru. Této technologie může také být rozpoznávány platformu jako stav napájení procesoru ACPI C6. Tento nový stav napájení procesoru musí být výslovně povoleno efektivně pracovat v systému Windows XP SP2. Tato oprava hotfix implementuje daná funkce.

Poznámka: Pokud používáte Windows Vista, můžete navštívit následující stránce pro pomoc s problémy životnost baterie a spotřeby energie:
Fix problems in which power consumption is more than expected or the battery life is short
Další informace o procesoru Intel Penryn na webu společnosti Intel:
http://www.intel.com/technology/architecture-silicon/intel64/45nm-core2_whitepaper.pdf
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft implicitně ani jiným způsobem neručí za výkon a spolehlivost těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 940566 - Poslední aktualizace: 27. září 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB940566 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:940566

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com