Úložiště veřejných složek může trvat několik minut připojit na server Exchange 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 940462 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Máte Microsoft Exchange Server 2007 ukládá šíření mimo prostředí, která má mnoho veřejné složky přes pomalé rozlehlá síť (WAN) propojení. V této situaci úložiště veřejných složek na serveru Exchange 2007 může trvat několik minut připojení.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Exchange 2007 se pokusí kontaktovat každý server, který zastává veřejných složek při připojených úložiště veřejných složek. Toto chování generuje volání vzdálené procedury (RPC) na servery prostřednictvím propojení WAN. RPC může trvat několik sekund pro každý server. Proto nastane dlouhé zpoždění před připojí úložiště veřejných složek.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, stáhněte a nainstalujte kumulativní aktualizaci 2 pro Exchange 2007 Service Pack 1. Další informace o kumulativní aktualizaci 2 pro Exchange Server 2007 Service Pack 1 naleznete v tématu následující Exchange nápovědy:
Description of Update Rollup 2 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Další informace o tom, jak nainstalovat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 940462 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2015 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbexpertiseinter kbtshoot KB940462 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:940462

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com