K dispozici je oprava hotfix, která řeší několik příznaků v Forefront Client Security Management Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 940060 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití serveru správy Microsoft Forefront Client Security (FCS) vyskytnout následující příznaky.

První příznak

Při povolení SpyNet FCS Management Server proxy prázdné hodnoty používá jako výchozí hodnotu.

Poznámka:Popis změny provedené SpyNet nastavení v části "Další informace".

Příznaky 2

Při nastaveníIgnorovatzásady přepsání nastavení klientského počítače stále obdrží oznámení o potenciálně nežádoucí software. Však výstraha není vygenerována na základě oznámení serveru správy FCS.

Poznámka:Popis změn, které byly provedeny tak, jak tento FCS Management Server úchyty potlačí zásady, které zahrnují úroveň rizika v části "Další informace".

Třetí příznak

Nelze odinstalovat aktualizace a opravy hotfix na serveru správy FCS.

Příznak 4

Po instalaci FCS serverových aktualizací nebo oprav hotfix nelze přeinstalovat všechny role FCS.

Řešení

Informace o opravě hotfix

DůležitéTato oprava hotfix odstraňuje jakékoli úroveň rizika přepsání nastavení, které byly nastaveny. Proto vám doporučujeme si všechny Forefront Client Security přepsat nastavení zásad, které aktuálně používáte před použitím této opravy hotfix.

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není vážně ovlivněny tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na odbornou pomoc a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka:Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, budete muset vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu projeví dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka:"Stažení oprava Hotfix k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Pokud nelze zastavit přidružené služby nebo nemohou být nahrazeny soubory dynamicky, budete muset restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nahrazuje opravu hotfix 936729.

Informace o odinstalaci aktualizace

Tato oprava hotfix nelze odebrat.

Informace o souborech

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Chcete-li zjistit rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete,Časové pásmoKarta vDatum a časpoložky v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerzeDatumČasVelikost
Microsoft.FCS.Shared.dll1.0.1710.1010. Srpna 0716: 48189,856
Microsoft.FCS.Configure.dll1.0.1710.1010. Srpna 0716: 48783,776
FCSMs.exe1.0.1710.1010. Srpna 0716: 48139,680
Microsoft.FCS.Management.dll1.0.1710.1010. Srpna 0716: 48935,328
Microsoft.FCS.Management.Resources.dll1.0.1710.1010. Srpna 0716: 48689,568

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Změny provedené nastavení SpyNet

Při povolení SpyNet FCS Management Server používá aktuální proxy aplikace Internet Explorer jako výchozí.

Přepíše změny provedené na způsobu, jakým FCS Management Server zpracovává zásady, které zahrnují úroveň rizika

Byla provedena významné změny způsobu, jakým FCS Management Server zpracovává zásady, které zahrnují lokální změny na úrovni ohrožení.

Po instalaci této opravy hotfix se pokusíte upravit existující zásadu poprvé obdržet následující zprávu:
Z důvodu nedávnou aktualizací do instalace Client Security byla tato zásada automaticky aktualizována. Byly provedeny následující změny:

Na kartě lokální změny byly odebrány všechny přepisy založené na hrozbu, odstraňte nebo umístěte do karantény ohrožení.

Klientské počítače použít aktualizovaný politiky, musí znovu nasaďte zásady.
Možnosti, jako například povolit lokální změny na úrovni ohroženíOdebratneboKaranténybyly odebrány. Proto pouze dříve vytvořena lokální změny na úrovni ohrožení byla nastavena naIgnorovatZobrazí se v zásadě po klepnutí na tlačítkoOKv této zprávě. Navíc přepis úroveň rizika, které byly nastaveny naIgnorovatbudou převedeny naVždy ignorovatpřepíše.

NaIgnorovatpřepsání byla navržena tak, aby zjištěné položky spustit, a upozorní uživatele, ve kterém běží potenciálně škodlivého softwaru a vytvořit událost, která je založena na zjištěné položky. NaVždy ignorovatpřepsání umožňuje položku Spustit. VšakVždy ignorovatpřepsání neupozorní uživatele. Po instalaci opravy hotfix lokální změny na úrovni ohrožení zcela přepsat výchozí odpověď škodlivým softwarem. Lokální změny na úrovni ohrožení umožňují škodlivého softwaru spustit bez oznámení uživateli a aniž by byla generována výstraha na serveru správy FCS. Po zobrazení zásady, pokud jsou lokální změny tak, jak zamýšlíte, musíte uložit zásady a zavést jej znovu. Pokud pouzeIgnorovatlokální změny na úrovni ohrožení nebyly nalezeny a toto oznámení není zobrazen, když upravujete zásadu, musí stále zásadu uložit a zavést jej znovu. Musí to provést, protože přepsat výchozí odpověď se změní naVždy ignorovatbez odeslání oznámení do klientského počítače.

NaVždy ignorovatpřepsání je používán takéZávažnostaKategoriepřepíše. To je důležité, protože před touto aktualizacíKategorielokální změny vždy přednostZávažnostPřepíše neboIgnorovatje vybrán. To znamená, že pokud dojde k ohrožení malware kategorii, jejíž override zahrnujeOdebratzatímco je přepsána a závažnostIgnorovat,Odebratakce nastane. Po instalaci této opravy hotfixKategorielokální změny stále obvykle přednost předZávažnostpřepíše, pokudZávažnostpřepsání jeIgnorovat. V tomto případě i kdyžKategoriepřepsáníOdebratje vybrána,ZávažnostpřepsatIgnorovatstále opatření z důvodu způsobu,Vždy ignorovatje vyžadována.

Chcete-li ověřit instalaci této aktualizace, zobrazit soubor protokolu, který se nachází v následujícím umístění:
<install path=""></install>\Microsoft Forefront\Client Security\Server\Logs\FCSMSPatch.log
<install path=""></install>je umístění, do kterého jste nainstalovali FCS. Výchozí umístění je Program Files.

Vlastnosti

ID článku: 940060 - Poslední aktualizace: 20. ledna 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Client Security
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbqfe kbhotfixserver kbsecurity kbbug kbfix fep2010swept kbmt KB940060 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:940060

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com