Chybová zpráva při pokusu upravit nebo odstranit mapování alternativního přístupu v systému Windows SharePoint Services 3.0: "došlo ke konfliktu aktualizace a akci je třeba opakovat"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 939308 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Provést obnovení systému v Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 ve kterém konfigurační databázi obnovit. Potom zkuste změnit nebo odstranit mapování alternativního přístupu.

Když toto provedete, zobrazí se chybová zpráva podobná následující chybová zpráva:
Došlo ke konfliktu aktualizace a akci je třeba opakovat. Objekt SPAlternateUrlCollection název = nadřazenou webovou aplikaci = název metody SPFarm = SharePoint_Config je aktualizován podle Název_domény\UserName1, v procesu w3wp v počítači Název_serveru. Zobrazte další informace o konfliktu získáte v trasovacím protokolu.
Při prohlížení souborů protokolu Unified protokolování služby (ULS) se může zobrazit položka podobná následující položce:
Datum Čas W3wp.exe (0x1620) 0x1988 Windows SharePoint Services topologie 8xqz střední aktualizace SPPersistedObject SPAlternateUrlCollection název = nadřazenou webovou aplikaci = název metody SPFarm = SharePoint_Config. Verze: zajištění 16449: 0, HashCode: 30474330, Id: 609b3309-241a-4193-8289-1bba6a70be50, zásobníku: na Microsoft.SharePoint.Administration.SPPersistedObject.Update() na Microsoft.SharePoint.Administration.SPAlternateUrlCollection.Update() v Microsoft.SharePoint.ApplicationPages.IncomingUrlPage.BtnSave_Click (Object sender, EventArgs e) v System.Web.UI.WebControls.Button.OnClick (EventArgs e) v System.Web.UI.WebControls.Button.RaisePostBackEvent (řetězec eventArgument) v System.Web.UI.WebControls.Button.System.Web.UI.IPostBackEventHandler.RaisePostBackEvent (řetězec eventArgument) v System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent (IPostBackEventHandler sourceControl, eventArgument řetězec) v System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent (kolekce NameValueCollection postData) v System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain (logická includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) v System.Web.UI.Page.ProcessRequest (logická includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) na System.Web.UI.Page.ProcessRequest() v System.Web.UI.Page.ProcessRequestWithNoAssert (HttpContext kontextu) v System.Web.UI.Page.ProcessRequest (HttpContext kontextu) na ASP._admin_editincomingurl_aspx.Požadavek na zpracování odeslaný (HttpContext kontextu) na System.Web.HttpApplication.CallHandlerExecutionStep.System.Web.HttpApplication.IExecutionStep.Execute() v System.Web.HttpApplication.ExecuteStep (IExecutionStep krok, Boolean & completedSynchronously) v System.Web.HttpApplication.ResumeSteps (výjimka) v System.Web.HttpApplication.System.Web.IHttpAsyncHandler.BeginProcessRequest (HttpContext kontextu, AsyncCallback cb, objekt extraData) v System.Web.HttpRuntime.ProcessRequestInternal (HttpWorkerRequest wr) v System.Web.HttpRuntime.ProcessRequestNoDemand (HttpWorkerRequest wr) v System.Web.Hosting.ISAPIRuntime.ProcessRequest (IntPtr ecb, Int32 iWRType) 06/06/2007 14:36:31.51 w3wp.exe (0x1620) 0x1988 topologie služby Windows SharePoint 75bd vysoké UpdatedConcurrencyException: objekt SPAlternateUrlCollection název = nadřazenou webovou aplikaci = název metody SPFarm = SharePoint_Config byl aktualizován jiným uživatelem. Určete, pokud tyto změny v rozporu, vyřešení rozdílů a znovu použít druhou změnu. Tato chyba může znamenat také programování chyby způsobených získání dvě kopie stejného objektu v jednom vlákně. Informace o předchozích aktualizacích: uživatel: Název_domény\UserName1 Proces: w3wp počítač:Název_serveru Čas:Datum Čas Aktuální informace o aktualizacích: uživatel: Název_domény\UserName2 Proces: w3wp počítač:Název_serveruDatum Čas W3wp.exe (0x1620) 0x1988 Windows SharePoint Services topologie 8xqy vysoké ConcurrencyException: stará verze: Nová verze 16449: 0

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud jsou novější než obsah konfigurační databáze obsahu systémové mezipaměti souborů na serverech front-end. Po provedení obnovení systému, bude pravděpodobně nutné ručně vymazat mezipaměť systému souborů na místním serveru.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, zrušte systémové mezipaměti souborů na všech serverech v serverové farmě, ve kterém je spuštěna služba Windows SharePoint Services Timer. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Služba časovače. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na Nástroje pro správua potom klepněte na tlačítko Služby.
  2. Klepněte pravým tlačítkem myši Windows SharePoint Services Timera potom klepněte na tlačítko Stop.
  3. Zavřete konzolu služby.
 2. V počítači se systémem Microsoft Office SharePoint Server 2007, který je hostitelem webu Centrální správy klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Spustit, typ Explorer, a stiskněte klávesu ENTER.
 3. V programu Průzkumník Windows vyhledejte a potom poklepejte na následující složku:
  Jednotky: \Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\SharePoint\Config\IDENTIFIKÁTOR GUID
  Poznámky
  • Na Jednotky zástupný symbol Určuje písmeno jednotky, na které je nainstalován systém Windows. Ve výchozím nastavení je systém Windows nainstalován na jednotce C.
  • Na IDENTIFIKÁTOR GUID zástupný symbol Určuje složku GUID.
  • Složka Data aplikací mohou být skryté. Chcete-li zobrazit skryté složky, postupujte takto:
   1. Na Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnosti složky.
   2. Klepněte Zobrazení na kartě.
   3. V Upřesňující nastavení Klepněte na položku Zobrazit skryté soubory a složky ve skupinovém rámečku Skryté soubory a složkya potom klepněte na tlačítko OK.
  • V systému Windows Server 2008 je mezipaměť konfigurace v následujícím umístění:
   Jednotky: \ProgramData\Microsoft\SharePoint\Config\IDENTIFIKÁTOR GUID
 4. Vytvořte záložní kopii souboru Cache.ini.
 5. Odstraňte všechny soubory XML konfigurace ve složce GUID. Tomu, aby mohli ověřit, že složky GUID nahrazuje nových konfiguračních souborů XML při novém vytvoření mezipaměti.

  Poznámka: Při vyprázdnění mezipaměti konfigurace ve složce GUID Ujistěte se, že neodstraníte složku GUID a soubor Cache.ini, který je umístěn ve složce GUID.
 6. Poklepejte na soubor Cache.ini.
 7. Na Upravit nabídky, klepněte na tlačítko Vybrat vše.
 8. Na Upravit nabídky, klepněte na tlačítko Odstranit.
 9. Typ 1a potom klepněte na tlačítko Uložit na Soubor nabídka.
 10. Na Soubor nabídky, klepněte na tlačítko Konec.
 11. Služba časovače. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na Nástroje pro správua potom klepněte na tlačítko Služby.
  2. Klepněte pravým tlačítkem myši Windows SharePoint Services Timera potom klepněte na tlačítko Start.
  3. Zavřete konzolu služby.
  Poznámka: Po provedení tohoto postupu bude vytvořen znovu systémové mezipaměti souborů. Ujistěte se, že provedete tento postup na všech serverech v serverové farmě.
 12. Ujistěte se, zda byl aktualizován soubor Cache.ini. Například musí již být 1 Pokud byla aktualizována mezipaměť.
 13. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na Programy, přejděte na Nástroje pro správua potom klepněte na tlačítko Centrální správa serveru SharePoint 3.0.
 14. Klepněte Operace kartu a potom klepněte na tlačítko Stav úlohy časovače ve skupinovém rámečku Globální konfigurace.
 15. V seznamu úlohy časovače, ověřte, zda stav Aktualizace konfigurace položka je Proběhlo úspěšně..
 16. Na Soubor nabídky, klepněte na tlačítko Zavřít.

Vlastnosti

ID článku: 939308 - Poslední aktualizace: 4. února 2013 - Revize: 0.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
 • Microsoft Office SharePoint Server 2007
 • Microsoft SharePoint Foundation 2010
 • Microsoft SharePoint Server 2010
 • Microsoft SharePoint Foundation 2013
 • Microsoft SharePoint Server 2013
Klíčová slova: 
kberrmsg kbexpertiseinter kbprb kbtshoot kbmt KB939308 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 939308

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com