Oprava: Při nelze vybrat podřízené parametry i po vyberte parametr nadřazené při použití Report Viewer webové části na webu SharePoint k zobrazení sestavy SQL Server 2005 Reporting Services

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 938915 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chyba č: 50001313 (SQL Hotfix)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Použít Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services společně s Microsoft produkty a technologie SharePoint, nakonfigurujte spuštění v režimu integrované SharePoint Reporting Services.
  • Vytvořit sestavu, která obsahuje parametry v hierarchii.
  • Parametr nadřazené je parametr s více hodnotami.
  • Parametry podřízené nemáte výchozí hodnoty.
V tomto scénáři při použití Report Viewer webové části na webu SharePoint k zobrazení sestavy, nelze vybrat podřízené parametry i po vyberte parametr nadřazené. Navíc při aktualizaci nadřazené parametr vždy aktualizaci sestavy Přestože klepnete použít.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 6. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2005 Service Pack 2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
9466086 Balíček kumulativní aktualizace pro SQL Server 2005 Service Pack 2
Poznámka: Protože jsou kumulativní sestavení, každé nové verzi oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí SQL Server 2005 vydání. Společnost Microsoft doporučuje zvážit instalaci nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
937137SQL Server 2005 vytvoří, které byly vydány po vydání SQL Server 2005 Service Pack 2
Opravy hotfix Microsoft SQL Server 2005 jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. SQL Server 2005 Service Pack 2 hotfix je třeba použít k instalaci aplikace SQL Server 2005 Service Pack 2. Ve výchozím opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Poznámka: Při vyžádání 946608 opravy hotfix je třeba získat pouze soubor Yukon_SP2_CU6_SharePointRS.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, klepněte na tlačítko použít po aktualizaci nadřazeného parametr. Potom upravte zbývající parametry.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 938915 - Poslední aktualizace: 16. října 2008 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbsql2005rs kbpubtypekc kbqfe KB938915 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:938915

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com