W programie Outlook lub w programie PowerPoint nie jest wyświetlany pasek narzędzi Live Meeting

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 938851 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Na komputerze, na którym jest uruchomiony program Microsoft Office Live Meeting dodatki narzędzi Live Meeting nie jest wyświetlany w Microsoft Office Outlook.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić dowolny z kilku powodów.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, zainstaluj najnowszą wersję z konferencji dodatki dla Microsoft Office Outlook. Aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany, przed przystąpieniem do innych kroków, można użyć tego dodatku. Aby pobrać ten dodatek, odwiedź następującą witrynę sieci Web pakietu Microsoft Office:

http://Office.microsoft.com/en-us/Help/HA102368901033.aspx

Live Meeting paska narzędzi nie jest wyświetlany w programie pakietu Office, należy skontaktować się z zespołu obsługi technicznej Live Meeting, aby zgłosić problem. Aby telefonicznie, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Live Meeting, wywołać (866) 493-2825. Ten numer telefonu jest bezpłatny w Stanach Zjednoczonych. Lub można wysłać wiadomość e-mail lmhelp@Microsoft.com.

Więcej informacji

Dodatkowe kroki rozwiązywania problemów

Jeśli dodatki konferencji menu lub pasek narzędzi Live Meeting nie są wyświetlane w programie Outlook po wykonaniu czynności opisane w sekcji "Rozwiązanie", wykonaj następujące dodatkowe kroki rozwiązywania problemów, aby rozwiązać ten problem:
 1. W programie Outlook kliknij przycisk Centrum zaufania naNarzędzia menu.
 2. W Centrum zaufaniaokno dialogowe, kliknij przycisk Dodatki w okienku nawigacji.
 3. U dołu okienka szczegółów wybierz Dodatki COM wZarządzanie Lista.
 4. Kliknij przyciskPrzejdź.
  UwagaZostanie otwarte okno COM Add-Ins.
 5. W Dostępne dodatki list, upewnij się, że Dodatki konferencji Microsoft dla Microsoft Office Outlook pole wyboru jest zaznaczone. Następnie kliknij przycisk Dodawanie.
 6. W oknie Dodaj dodatek zlokalizuj następujący plik:
  <installation drive:="">\Program plików (x 86) \Microsoft Office\Live spotkania 8\Addins\LMAddins.dll</installation>
 7. Zaznacz plik, a następnie kliknij przycisk OK dwa razy.
Jeśli powyższe kroki nie umożliwiają rozwiązania problemu, wykonaj następujące dodatkowe kroki rozwiązywania problemów:
 1. W Eksploratorze Windows zlokalizuj następujący plik, a następnie otwórz plik w edytorze tekstów, takiego jak Notatnik:
  %USERPROFILE%\Ustawienia lokalne\Dane Data\Microsoft\LiveMeeting
 2. Zlokalizuj następujący wiersz:
  Nieoczekiwanie ZAMKNIĘTY w przypadku braku rejestru odczytać wartości 'authsecret' hr = 80004005

  UwagaJeśli ten błąd pojawia się stale w konferencji Microsoft Dodatki dla Microsoft Office Outlook, oznacza to, że próba odinstalować poprzednią instalację dodatki Live 2005 spotkania nie powiodła się.
 3. Aby całkowicie usunąć dodatki Live 2005 spotkania lub dodatki konferencji Microsoft dla Microsoft Office Outlook, wykonaj kroki opisane w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  938884-Menu żywych spotkania mogą nie pojawiać się po zainstalowaniu dodatków Live 2005 spotkania dla programu PowerPoint lub dodatki Live 2005 spotkania dla programu Outlook
  UwagaMicrosoft Office 2007 nie obsługuje Live 2005 spotkania dodatki programu PowerPoint
   
 4. Aby całkowicie usunąć dodatki konferencji Microsoft Microsoft Office Outlook 2007, użyj informacje wymienione w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft:
  2027463 Nie można całkowicie usunąć klienta Microsoft Office Live Meeting 2007 lub dodatek obsługujący konferencje dla Microsoft Office Outlook za pomocą programu Instalatora systemu Windows

Właściwości

Numer ID artykułu: 938851 - Ostatnia weryfikacja: 10 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Live Meeting 2007
 • Microsoft Office Live Meeting 2005
Słowa kluczowe: 
kbexpertisebeginner kbtshoot kbmt KB938851 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:938851

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com