Při spuštění programu Microsoft Office Document Imaging po instalaci aktualizace Office 2003 Service Pack 3 může docházet k problémům

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 938813 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité Tento článek obsahuje informace, které vedou k oslabení zabezpečení nebo vypnutí funkcí zabezpečení v počítači. Tyto změny řešení určitého problému. Před provedením těchto změn, doporučujeme vyhodnotit rizika spojená s nasazením tohoto řešení v konkrétním prostředí. Je-li implementovat, učiňte přijmout další kroky k ochraně počítače.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Je-li nainstalovat aktualizaci Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (SP3). Při spuštění programu Microsoft Office Document Imaging můžete zaznamenat následující problémy:
  • Výchozí ovladač tiskárny, jako je například ovladač tiskárny Microsoft Office Document Image Writer je nastaven na výstup formátu TIFF.
  • Již není k dispozici možnost uložit soubor ve formátu TIF pomocí komprese JPEG.
  • .Soubory ve formátu TIF a MDI již nejsou přidruženy k programu Microsoft Office Document Imaging. Navíc tyto soubory již otevřít v aplikaci Microsoft Office Document Imaging ve výchozím nastavení.

Příčina

Těmto problémům dochází z důvodu změny zabezpečení, které byly provedeny v aktualizaci Office 2003 SP3.  Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
967055 Soubory ve formátu TIF, TIFF a MDI již nejsou spojené s Microsoft Office Document Imaging (MODI) po instalaci aktualizace Office 2003 Service Pack 3 nebo některé bulletiny zabezpečení post-S967055

Řešení

Tento problém je vyřešen pomocí balíčku opravy hotfix sady Office 2003.  Další informace o opravě hotfix sady Office 2003 a jak stáhnout a nainstalovat opravu hotfix získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
967054 Popis balíčku oprav hotfix pro sadu Office 2003 (Modifileassoc.msp): 24. únor 2009


Další informace

Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003 získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003

Vlastnosti

ID článku: 938813 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office 2003 Service Pack 3
  • Microsoft Office Basic Edition 2003
  • Microsoft Office Professional Edition 2003
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft Office Publisher 2003
Klíčová slova: 
kbupdateissue kbfileio kbopenfile kbsavefile kbtshoot kbPubTypeKC kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB938813 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:938813

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com