Po instalaci aktualizace Office 2003 Service Pack 3 nelze v aplikaci Excel 2003 otevřít soubory sešitu aplikace Microsoft Excel 5.0/95 obsahující makra VBA (Visual Basic for Applications) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 938806 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci Office 2003 Service Pack 3 (SP3) nelze otevřít soubory Sešitu Microsoft Excel 5.0/95, které obsahují Microsoft Visual Basic (VBA) makra v aplikaci Microsoft Office Excel 2003

Pokud je úroveň zabezpečení maker je nastavena Vysoká nebo velmi vysoké, může se zobrazit následující chybová zpráva:
Tento sešit nelze otevřít v části vysoká úroveň zabezpečení, protože obsahuje typ makra (makro Microsoft Excel 4.0), které nemůže být zakázán nebo podepsán.
Pokud je nastavena úroveň zabezpečení maker Střední, se může neočekávaně výzva makra povolit nebo zakázat makra.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Microsoft zvýšila úroveň zabezpečení makra VBA v Sešitu Microsoft Excel 5.0/95 soubory v aktualizaci Office 2003 SP3. Tato změna poskytuje další ovládací prvek pro určení, které makra bude spuštěna. Tato změna navíc pomáhá zabránit útokům na starších formátů.

Vlastnosti

ID článku: 938806 - Poslední aktualizace: 18. září 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office 2003 Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Office Excel 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kberrmsg kbexpertisebeginner kbprb KB938806 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:938806

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com