Žádné body ukotvení jsou k dispozici přímé nebo vyberte při použití nástroje ukotvení v návrhovém výrazů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 938570 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pomocí nástroje ukotvení v režimu definice přeškrtnutím Microsoft Expression návrh. Když toto provedete, jsou k dispozici přímé nebo vyberte při použití nástroje ukotvení žádné body ukotvení.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože nástroj ukotvení nefunguje správně v některých scénářích. Jedná se o známý problém zkontrolována pro opravy v budoucí verzi návrh výrazů.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, klepněte pravým tlačítkem artboard zobrazit body ukotvení použít body ukotvení nebo změnit body ukotvení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 938570 - Poslední aktualizace: 12. července 2007 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Expression Design
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB938570 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:938570

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com