Canlı toplantı 2007 Windows tabanlı istemci, bir konferansa katılmak için kullandıktan sonra Windows Vista tabanlı bir bilgisayarda ses aygıtı çalışmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938287 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir bir konferansa katılmak için Windows tabanlı Microsoft Office Live toplantı 2007 istemci kullandıktan sonra Windows Vista tabanlı bir bilgisayarda ses aygıtı çalışmıyor.

Neden

Windows arasında bir çakışma olduğunda bu sorun oluşur konuşma tanıma'nın Windows Vista ve canlı toplantı 2007 istemci. Ne zaman Windows Vista başlatır, konuşma tanıma'yı da başlatır. Bu nedenle, Canlı toplantı 2007 istemci ses aygıtı kullanamazsınız.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, hiçbir uygulamanın özel denetimi ses aygıtı olduğundan emin olun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Denetim Masası ve sonra da Ses çift tıklatın.
  2. Ses iletişim kutusunda, kayıttan yürütme</a0> sekmesini tıklatın, sonra da hoparlör aygıtı tıklatın ve sonra da Properties ' i tıklatın.
  3. Gelişmiş sekmesini tıklatın, uygulama bu aygıtın özel denetimi ele izin ver ' i temizleyin onay kutusunu işaretleyin ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
  4. Ses iletişim kutusunda, kayıt sekmesini tıklatın, sonra da mikrofon aygıtı tıklatın ve sonra da Properties ' i tıklatın.
  5. Gelişmiş sekmesini tıklatın, uygulama bu aygıtın özel denetimi ele izin ver ' i temizleyin onay kutusunu işaretleyin ve sonra Tamam ' ı tıklatın.

Daha fazla bilgi

Music and sound help with Windows 7
No audio in Windows Vista
No audio device error message in Windows Vista
Sound problems in Windows XP

Özellikler

Makale numarası: 938287 - Last Review: 20 Eylül 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Live Meeting 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB938287 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:938287

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com