Mohou být programy nelze získat přístup k některé síti umístění po zapnutí řízení uživatelských účtů v systému Windows Vista nebo novější operační systém

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 937624 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po zapnutí řízení uživatelských účtů v systému Windows Vista nebo novější operační systémy mohou být programy nelze získat přístup k některé síti umístění. Tomuto problému může dojít také při použití příkazového řádku pro přístup k umístění v síti.

Poznámka: Chcete-li zapnout nástroj Řízení uživatelských účtů, klepněte Povolit v Nástroj Řízení uživatelských účtů Dialogové okno.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože nástroj Řízení uživatelských účtů považuje za standardní uživatelé členy skupiny Administrators.

Členem skupiny Administrators přihlásí k počítači systémem Windows Vista a novější, který má povoleno řízení uživatelských účtů, když uživatel spustí jako standardní uživatel. Standardní uživatelé jsou členy skupiny Users. Pokud jste členem skupiny Administrators, a pokud chcete provést úkol, který vyžaduje tokenem plného přístupu správce, nástroj Řízení uživatelských účtů zobrazí výzvu ke schválení. Například zobrazí se výzva, pokud se pokusíte upravit zásady zabezpečení v počítači. Pokud klepnete na tlačítko Povolit v Nástroj Řízení uživatelských účtů Dialogové okno, pak dokončíte úkol správy pomocí přístupového tokenu plného přístupu správce.

Jakmile se správce přihlásí k systému Windows Vista nebo novější, místního úřadu zabezpečení (LSA) vytvoří dva přístupové tokeny. Pokud LSA je oznámeno, že uživatel je členem skupiny Administrators, místní úřad zabezpečení vytvoří druhý přihlášení, která práva správce odstranil (filtrovaná). Toto filtrované přístupový token slouží ke spouštění plochu. Aplikace mohou používat tokenem plného přístupu správce, pokud správce uživatel klepne Povolit v Nástroj Řízení uživatelských účtů Dialogové okno.

Pokud je uživatel přihlášený k systému Windows Vista nebo novější a je povoleno řízení uživatelských účtů, program, který používá uživatelem filtrované přístupový token a současně můžete spustit program, který používá uživatele token plného přístupu správce. Vzhledem k tomu, že místní úřad zabezpečení vytvořené přístupové tokeny během dvě samostatné přihlašovací relace, přístupové tokeny obsahovat samostatné přihlašovací ID.

Jsou mapované síťové sdílené položky, jsou propojeny k přihlášení aktuální relace pro aktuální přístupový token procesu. To znamená, že pokud uživatel pomocí příkazového řádku (Cmd.exe) a filtrované přístupový token namapovat síťové sdílené položce, síťové sdílené položky není mapována pro procesy, které jsou spuštěny s tokenem plného přístupu správce přístup.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte příkaz net use s název UNC přístup k umístění v síti. Například na příkazovém řádku zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:
net use \\<computername>\<sharename> /user:<username>

Vlastnosti

ID článku: 937624 - Poslední aktualizace: 31. května 2013 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows 8
Klíčová slova: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbprb kbmt KB937624 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 937624

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com