Windows Vista'nın yayın sürümü için Jet 4.0 veritabanı altyapısı güncelleştirme toplamasının açıklaması: 11 Mayıs 2007'in açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 937248 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Duyuru
Bu makalede açıklanan sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows Vista Service Pack 1'e yükseltin. Windows Vista Service Pack 1'e yükseltme yöntemini seçerseniz, Microsoft Bilgi Bankası makalesi 943509 bu makalede yerini alır ve 943509 makale, Jet 4.0 düzeltme sonraki bir sürümünü içeren unutmayın. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
943509Windows XP Service Pack 2, Windows Server 2003 Service Pack 1, Windows Server 2003 Service Pack 2, Windows Vista, Windows Vista Service Pack 1 ve Windows Server 2008 için Jet 4.0 veritabanı altyapısı düzeltme paketinin açıklaması: 23 Ekim 2007
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Windows Vista'nın yayın sürümü için Jet 4.0 veritabanı altyapısı bir güncelleştirme toplaması anlatılmaktadır. Bu güncelleştirme, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki belgelenmiş olan birkaç sorunu giderir.

Giriş

Bu makalede Microsoft Jet 4.0 veritabanı altyapısı Jet 4.0 Veritabanı Altyapısı'de giderilen sorunlar için Güncelleştirme Toplaması'nın Windows Vista'nın yayın sürümü için. Bu güncelleştirme toplamasının 11 Mayıs 2007 tarihli.

Not Bu güncelleştirmenin Microsoft Office Access 2007 için geçerli değildir.

Altyapı ve erişim denetim girdisi (ACE) veritabanı motoru veritabanı Jet arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Developer Network (MSDN) blog bakın. Bunu yapmak için şu Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://blogs.msdn.com/access/archive/2005/10/13/480870.aspx

Bu güncelleştirme toplamasının giderdiği sorunlar

Aşağıdaki sorunlar, bu güncelleştirme toplamasının giderilmiştir, ancak daha önce bir Microsoft Knowledge Base makalesinde belgelenmemiştir:
 • Microsoft Windows Vista tabanlı bir bilgisayarda, Microsoft Jet veritabanı alt yapısı'nı kullanan programları çalıştırın. ınternet üzerinden bir veritabanını eşitlediğinizde, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
  Onaylama işlemi başarısız oldu!

  Program: …
  DOSYA:..Satır \COMMON\inc\safestrfuncs.h: … Deyim: S_OK hr ==

  Nasıl yükleneceği hakkında bilgi için program, neden olabilir ve onaylama işlemi hatası, Visual C++ Bkz: belge üzerinde asserts...

  (-Uygulama hata ayıklama için Yeniden Dene'ye basın JIT etkinleştirilmiş olmalıdır)
  Yeniden Dene'yi ya da iptal ' i tıklatın, <a0></a0> Microsoft Office Access ayrıca kapatılır. Yoksay ' ı tıklatın, eşitleme işlemi tamamlanana kadar aynı iletiyi tekrar tekrar görüntülenir.

  Not "Onaylama işlemi başarısız oldu" hata iletisi, dış veritabanı çoğaltması senaryolarda da görüntülenebilir.
 • Windows Vista tabanlı bir bilgisayarda, DAO Seek yöntemini kullandığınızda, işlevin ölçütlerle eşleşen bir kayıt bulamayabilir. Kayıt kümesinde eşleşen değerler olsa bu durum oluşabilir. Yalnızca aşağıdaki koşullar doğru olduğunda bu sorunla karşılaşabilirsiniz:
  • Sorgulanan bir veritabanı Access 97 biçimidir.
  • Windows sistem yerel ayarı (Dil), ingilizce dışındaki bir dile ayarlayın.
  • Dizili sütuna çift baytlı içerir (DBCS) veri karakter kümesi.
  • DAO Tabledefs yöntemini kullanarak ve SQL CREATE TABLE deyimini veya SQL CREATE INDEX deyimini kullanarak, sütun ve dizin oluşturuldu.
  • Sütun oluşturulduğundan bu yana BIR sıkıştırma veya veritabanının bir onarım gerçekleştirilmedi.
 • ODBC SQL veritabanına bağlantıları olan Jet 4.0 veritabanı'nı kullandığınızda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
  Access bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz. İşiniz yarım kaldıysa, üzerinde çalıştığınız bilgiler kaybolmuş olabilir. Lütfen bu sorunu Microsoft'a bildirin.
  Access uygulamasını geliştirmemize yardımcı olmak üzere gönderebileceğiniz bir hata raporu oluşturduk. Bu raporu gizli ve imzasız olarak işleme koyacağız. Bu hata raporunun içerdiği verileri görmek için burayı tıklatın.
  Hata raporundaki verileri görüntülediğinizde, sık karşılaşılan hata imzaları hakkındaki bilgileri görebilirsiniz. Bu bilgiler, aşağıdakine benzer:
  Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
  Uygulama Adı Uygulama Sürümü Modül Adı Modül Sürümü Uzaklık
  Msaccess.exe11.0.6566.0 Msjet40.dll4.0.9635.0Offset_Value
  Bu bilgiler, çalıştırmakta olduğunuz Access sürümüne bağlı olarak değişebilir. Bilgileri de ön uç olarak Jet 4.0 veritabanı altyapısı için kullandığınız programa bağlı olarak değişebilir.
 • ınternet Explorer'ı veya Access'i kullandığınızda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
  Application_Namebir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz. İşiniz yarım kaldıysa, üzerinde çalıştığınız bilgiler kaybolmuş olabilir. Lütfen bu sorunu Microsoft'a bildirin.
  Application_Name uygulamasını geliştirmemize yardımcı olmak üzere gönderebileceğiniz bir hata raporu oluşturduk. Bu raporu gizli ve imzasız olarak işleme koyacağız. Bu hata raporunun içerdiği verileri görmek için burayı tıklatın.
  Hata raporundaki verileri görüntülediğinizde, sık karşılaşılan hata imzaları hakkındaki bilgileri görebilirsiniz. Bu bilgiler, aşağıdakine benzer:
  Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
  Uygulama Adı Uygulama Sürümü Modül Adı Modül Sürümü Uzaklık
  Iexplore.exe7.0.6000.16386 Dao360.dll3.60.9635.0Offset_Value
  Bu bilgiler, program ve program sürümüne bağlı olarak değişebilir.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltme, 943509 Microsoft Knowledge Base makalesinde anlatılan düzeltmenin yerini alır. Bu makalede anlatılan sorunları gidermek için <a0></a0>, 943509 Microsoft Knowledge Base makalesinde açıklanan düzeltmeyi uygulayın. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
943509Windows XP SP1, Windows Server 2003 SP1, Windows Server 2003 SP1, Windows Vista, Windows Vista SP1 ve Windows Server 2008 için Jet 4.0 veritabanı altyapısı düzeltme paketinin açıklaması: 23 Ekim 2007

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Referanslar

Microsoft Windows Server 2003 için benzer bir düzeltme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
933452Microsoft Jet 4.0 kullanan bir uygulama, arka uç veritabanında verileri Windows Server 2003 SP1 tabanlı bir sunucu üzerinde çalışan Microsoft SQL Server tabanlı erişmeye çalıştığınızda beklenmedik biçimde durabilir
Windows XP'ye benzer bir düzeltme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
930620Jet 4.0 veritabanı altyapısı Windows XP SP1 düzeltme paketinin açıklaması: 25 Ocak 2007'in açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 937248 - Last Review: 16 Ocak 2015 Cuma - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Business N 64-bit Edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic N 64-bit Edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Business N
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Basic N
 • Windows Vista Starter
 • Microsoft Open Database Connectivity 4.21
 • Microsoft OLE DB Provider for Jet 4.0
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Access 2003
 • Windows Internet Explorer 7
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbvistasp1fix kbdatabase kbjet kbhotfixrollup kbfix kbqfe kbinfo KB937248 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:937248

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com