Oprava: Řádky v tabulce nejsou zarovnány správně sestavy SQL Server 2005 Reporting Services při nasazeném sestavu zobrazit v prohlížeči

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 937149 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chyba: # 50001270 (SQL Hotfix)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při zobrazení sestavy Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services nasazení v prohlížeči není řádky zarovnány správně. V levém sloupci zvýšil výšku buňky jeden nebo více buněk. Tyto buňky a všechny buňky pod tyto buňky tedy není zarovnat s jejich příslušných řádků.

Tento problém nastane v případě splnění následujících podmínek:
  • SQL Server 2005 Service Pack 2 (SP2) jste použili pro SQL Server 2005 Reporting Services.
  • Sloupec nejvíce vlevo v sestavě je uzamčena.
  • Povolit řazení pro sloupec.
  • Pevná záhlaví možnost nastavte na hodnotu True pro sloupec v sestavě.
  • Posuvník, není vždy na levé straně.
  • Výsledek obsahuje mnoho řádků. Například výsledek obsahuje 100 řádků.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 2. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2005 Service Pack 2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
936305Balíček kumulativní aktualizace 2 pro SQL Server 2005 Service Pack 2
Poznámka: Protože jsou kumulativní sestavení, každé nové verzi oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí SQL Server 2005 vydání. Společnost Microsoft doporučuje zvážit instalaci nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
937137SQL Server 2005 vytvoří, které byly vydány po vydání SQL Server 2005 Service Pack 2
Opravy hotfix Microsoft SQL Server 2005 jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. SQL Server 2005 Service Pack 2 hotfix je třeba použít k instalaci aplikace SQL Server 2005 Service Pack 2. Ve výchozím opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 937149 - Poslední aktualizace: 21. června 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services
Klíčová slova: 
kbmt kbpubtypekc kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsql2005rs KB937149 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:937149

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com