Informace o programech, o kterých je známo, že u nich dochází ke ztrátě funkčnosti při spuštění v počítači se systémem Windows Vista s aktualizací Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 935796 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Aktualizace Windows Vista Service Pack 1 je důležitou aktualizací systému Windows Vista. Obsahuje množství aktualizací zabezpečení, spolehlivosti a funkcí pro systém Windows Vista. Po instalaci aktualizace Windows Vista SP1 může u některých programů dojít ke ztrátě funkčnosti. Většina programů však bude po instalaci aktualizace Windows Vista SP1 nadále fungovat očekávaným způsobem.

V tomto článku jsou uvedeny programy, u kterých byla zjištěna ztráta funkčnosti po instalaci do počítače se systémem Windows Vista SP1.

Poznámky
 • Tento článek nelze považovat za úplný seznam programů, u kterých dochází ke ztrátě funkčnosti při spuštění v počítači se systémem Windows Vista SP1.
 • Používáte-li program uvedený v tomto článku, bude pravděpodobně nutné vyžádat si podrobnější informace od dodavatele softwaru.

Další informace

V následujících tabulkách jsou uvedeny programy, o kterých je známo, že u nich dochází ke ztrátě funkčnosti při spuštění v počítači se systémem Windows Vista SP1.

Pokud po instalaci aktualizace Windows Vista SP1 dochází ke změně funkčnosti u aplikace, která není uvedena v tomto článku, proveďte tyto akce:
 • Po zaznamenání problému s nesprávným fungováním programu počítač alespoň jednou restartujte. Tak případně umožníte některým službám nebo čekajícím funkcím dokončit opravu problému.
 • Obraťte se na dodavatele softwaru. Můžete například navštívit stránky podpory na webu dodavatele softwaru. Na webu můžete nalézt aktualizaci aplikace související s aktualizací Windows Vista SP1 nebo novější verzi programu vydanou po aktualizaci Windows Vista SP1.
 • Nahlaste problém dodavateli softwaru. Na webu dodavatele softwaru může být uvedeno kontaktní spojení, jehož pomocí lze problém nahlásit a vyžádat si aktualizovanou verzi aplikace.

Programy, jejichž spuštění je po instalaci aktualizace Windows Vista SP1 blokováno

Programy uvedené v následující tabulce mají známé problémy s kompatibilitou se systémem Windows Vista SP1. Společnost Microsoft blokuje spouštění těchto programů po instalaci aktualizace Windows Vista SP1 za účelem zajištění vyšší spolehlivosti.

Poznámka: Blokování spouštění těchto programů bylo vždy odsouhlaseno příslušným dodavatelem softwaru.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název programuVerze programuDodavatel softwaruWeb s dalšími informacemi nebo aktualizacemi softwaruDalší informace
BitDefender AV nebo Internet Security10BitDefenderhttp://forum.bitdefender.com/index.php?showtopic=4914K dispozici je nyní podporovaná verze (verze 2008 či novější).
Fujitsu Shock Sensor2.1.0.0Fujitsu Limitedhttp://www.fujitsu.com/Aktuální informace o tomto problému naleznete na webu dodavatele softwaru.
Fujitsu Shock Sensor2.1.0.0Fujitsu-Siemenshttp://support.fujitsu-siemens.com/Download/ShowDescription.asp?SoftwareGUID=2D772D7D-E9F8-41BE-A5AB-CEF1CCD67021%20target=_blankPomocí uvedeného odkazu lze nainstalovat aplikaci Shock Sensor verze 2.0L20.
Jiangmin KV Antivirus 10Jiangminhttp://dl.jiangmin.com/download/kv2008.htmK dispozici je nyní podporovaná verze.
Jiangmin KV Antivirus 2008Jiangminhttp://dl.jiangmin.com/download/kv2008.htmK dispozici je nyní podporovaná verze.
Zone Alarm Security Suite7.1.078Zone Alarmhttp://www.zonealarm.com/store/content/catalog/products/vista.jsp?dc=12bms&ctry=US&lang=enK dispozici je nyní podporovaná verze (verze 7.1.218.0 či novější).

Programy, které se po instalaci aktualizace Windows Vista SP1 nespustí

Programy uvedené v následující tabulce nelze spustit po instalaci aktualizace Windows Vista SP1.

Následující tabulka uvádí návrh možného řešení problému nebo adresu webu, na kterém je možné nalézt řešení daného problému. Pokud v současné době žádné řešení neexistuje, obraťte se na dodavatele softwaru. Doporučené řešení také lze nalézt na webu dodavatele softwaru.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název programuVerze programuDodavatel softwaruWeb s dalšími informacemi nebo aktualizacemi softwaruDalší informace
Iron Speed Designer5.0.1Iron Speedhttp://www.ironspeed.com/products/VistaSP1.aspxK dispozici je nyní podporovaná verze (verze 5.0.2 či novější).
Xheo Licensing3.1 Xheohttp://www.xheo.com/myaccountK dispozici je nyní podporovaná verze (verze 3.1 R17024 či novější).
Free Allegiance2.1 Allegiancehttp://www.freeallegiance.org/FAW/index.php/How_do_I_fix_error:_%27Application_failed_to_initialize_properly._Error_0xc000007b%27Aktuální informace o tomto problému naleznete na webu dodavatele softwaru.

Programy, u kterých po instalaci aktualizace Windows Vista SP1 dochází ke ztrátě funkčnosti

U programů uvedených v následující tabulce dochází po instalaci aktualizace Windows Vista SP1 k větší či menší ztrátě funkčnosti. Doporučujeme obrátit se na dodavatele softwaru. Doporučené řešení nebo aktualizaci programu také lze nalézt na webu dodavatele softwaru.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název programuVerze programuDodavatel softwaruProblém či příznakWeb s dalšími informacemi nebo aktualizacemi softwaruDalší informace
Rising Personal Firewall2007Rising V systému Windows Vista SP1 nefunguje v programu Rising Personal Firewall funkce odpojení.http://www.rising.com.cnK dispozici je nyní podporovaná verze (verze 2008).
Novell ZCM Agent10.01NovellV systému Windows Vista SP1 není podporována verze ZCM 10.0.xhttp://www.novell.com/support/search.do?cmd=displayKC&docType=kc&externalId=3044144&sliceId=SAL_Public&dialogID=57746435&stateId=0%200%2057750930Aktuální informace o tomto problému naleznete na webu dodavatele softwaru.
Informace o možnostech kontaktování dodavatele softwaru naleznete v příslušném článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
65416 Seznam kontaktů dodavatelů hardwaru a softwaru, A – K (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

60781 Seznam kontaktů dodavatelů hardwaru a softwaru, L – P (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

60782 Seznam kontaktů dodavatelů hardwaru a softwaru, Q – Z (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Tyto kontaktní informace se mohou bez upozornění změnit. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 935796 - Poslední aktualizace: 16. dubna 2008 - Revize: 6.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Service Pack 1
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
Klíčová slova: 
kbtshoot kbprb kbpubtypekc kbinfo KB935796

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com